„Alicja w krainie muzycznej magii” oraz „Upiór w Operetce” w Kielcach 23 kwietnia 2018

Przez | 12 stycznia 2018

ALICJA W KRAINIE MUZYCZNEJ MAGII, to pełen humoru spektakl dla dzieci, w rolach ekranowych Małgorzata Ostrowska i Zbyszek Wodecki

23 kwietnia  2018 godz. 9:00 i 11:00

Multimedialny spektakl muzyczny dla dzieci (6-12 lat) „Alicja w krainie muzycznej magii” to muzyka, magia, intryga, dynamiczna akcja i dobry humor. Akcja spektaklu rozgrywa się na scenie i równolegle na kinowym ekranie. Jest to w połowie film, a w połowie tradycyjna sztuka teatralna. Publiczność poznaje niezwykle barwnych bohaterów. Na ekranie pojawią się m.in.: Skrzypek na dachu (Zbigniew Wodecki) i dobra wróżka Polihymnia (Małgorzata Ostrowska), na scenie zawita Królik Raper, Kapelusznik Jazzman, księżna Atonalia, komputerowy Wirus, pełen złych zamiarów intrygant Tryton oraz tytułowa Alicja. Widowisko przepełnione jest muzyką i humorem. Spektakl ma także walor edukacyjny. Podróżując po Królestwie Muzycznej Magii główna bohaterka poznaje style i gatunki muzyczne.

SCENARIUSZ, MUZYKA, REŻYSERIA: MIKOŁAJ BLAJDA

PRODUKCJA: SYLWIA LORENS

Ceny: 40/30 (ulgowy*), specjalna oferta dla grup

Bilety dostępne na www.filharmoniafutura.pl <http://www.filharmoniafutura.pl/>, ticketpro, goout.net <http://goout.net/>, empik i w kasach Filharmonii Świętokrzyskiej. Rezerwacje grupowe i kontakt: 533 955 593, filharmonia@filharmoniafutura.pl <mailto:filharmonia@filharmoniafutura.pl>

*ulgowe dla seniorów  65+  i dzieci do 13 lat ważne za okazaniem stosownego dokumentu

 

UPIÓR W OPERETCE, to najbardziej rozpoznawalne operetkowe i musicalowe szlagiery w nowoczesnych aranżacjach i multimedialnej oprawie:

 

23 kwietnia 2018 godz. 19:00

Multimedialne widowisko muzyczne „ Upiór w Operetce” to wspaniała zabawa dla widzów od 6 do 106 lat! Operetka podobnie jak opera ma swojego upiora, postać pełną tajemnic których rąbek uchyli podczas pełnego humoru spektaklu. Jego historia stanie się pretekstem do zaprezentowania najpiękniejszych fragmentów z operetek Księżniczka Czardasza, Wesoła Wdówka, Hrabina Marica, Baron Cygański i.in. w interpretacjach solistów polskiej sceny operetkowej: Sylwii Lorens oraz Jakuba Oczkowskiego z towarzyszeniem orkiestry Filharmonii Futura. Widowisko to również solistyczne popisy znakomitego skrzypka Bogdana Kierejszy. W rolę upiora wciela się Artur Dziurman. Jak zawsze w widowiskach FF wykorzystane zostaną nowoczesne technologie, w tym barwne wizualizacje, współczesne aranżacje i zaskakujące rozwiązania sceniczne.

SCENARIUSZ, ARANŻACJE UTWORÓW, REŻYSERIA: MIKOŁAJ BLAJDA

PRODUKCJA: SYLWIA LORENS

Ceny: 110/90/70 zł (70 zł ulgowe*), specjalna oferta dla grup