Barbara Pasek z Kielc ekspertką w TVN „Na Językach”.

Przez | 13 październik 2015

Barbara Pasek z Kielc nową ekspertką w programie TVN „Na Językach”.

Kielce – miasto z którego pochodzę, które mnie wykreowało i które zawsze będzie domem – mówi Barbara Pasek, którą od niedawna możemy oglądać w programie „Na Językach”. Kielczanka jest jednym z ekspertów zdradzających tajniki polskiego show-biznesu.

Fot. Facebook_NaJezykachProgramTVN

Fot.-Facebook_NaJezykachProgramTVN.jpg

Barbara Pasek ma 27 lat i pochodzi z Kielc, gdzie wychowywała się na Słonecznym Wzgórzu. Choć obecnie łączy pracę w programie TVN „Na Językach” z robieniem wywiadów z największymi gwiazdami dla portalu Wp.pl, stara się odwiedzać rodzinne strony tak często jak pozwala jej na to czas.

Kielce to stan umysłu – po każdej wizycie mówię to samo. Można się z nich wyprowadzić, ale nigdy nie przestaniesz czuć sentymentu do tego miejsca. Uwielbiam wracać do rodzinnego domu, znajomych miejsc, które kojarzą się z lekkimi i beztroskimi czasami, które zostawiłam za sobą 8 lat temu wkraczając w trudny, warszawski świat show-biznesu – mówi o rodzinnym mieście Barbara Pasek i dodaje: - Przez te kilka lat wiele miejsc zmieniło się nie do poznania, ale dla mnie są wciąż tymi samymi. Kadzielnia – pierwsza randka, Sienkiewka – każde wagary, Słoneczne Wzgórze – dom :) I LO im. Stefana Żeromskiego to miejsce, do którego mam wyjątkowy sentyment. Szkoła, która akceptowała odmienności swoich uczniów i jeżeli byli trochę dziwni (jak ja w swoich srebrnych butach i kolorowych futrach), wszyscy akceptowali to jako element naszych kreujących się osobowości, a nie ekscesy do eliminacji. Kielce – miasto z którego pochodzę, które mnie wykreowało i które zawsze będzie domem.

Barbara_Pasek_Fot_StachLeszczynski_1

Fot_StachLeszczynski-3.jpg

Możliwość bycia sobą – co umożliwiła jej szkoła średnia – z pewnością przyczyniła się do zaistnienia w świecie show-biznesu. Zawsze uśmiechnięta, ale bezkompromisowa szybko zyskała sympatię i szacunek największych gwiazd polskiego show-biznesu, które od prawie 5 lat przepytuje podczas imprez i wielkich medialnych gal. Dziś możemy ją oglądać także na srebrnym ekranie. W programie TVN „Na Językach” zasiada obok m.in. Agnieszki Szulim i Karoliny Korwin-Piotrowskiej, z którymi dyskutują na różne tematy związane ze światem polskich gwiazd. Ale praca w telewizji i przeprowadzanie wywiadów dla jednego z największych portali informacyjnych w Polsce nie są jej jedynym zajęciem.

Od kilku lat Barbara Pasek prowadzi bloga – www.barbra-belt.pl, który cieszy się dużą popularnością. Porusza tam tematy, które nie zawsze opowiadają o show-biznesie. Możemy przeczytać o miejscach godnych zobaczenia, opisuje życiowe sytuacje, a także w ciekawy i niezwykle wnikliwy sposób analizuje zjawiska społeczne. Prywatnie pasjonatka kultury francuskiej, podróży i życia pełną piersią.

Barbara_Pasek_Fot_StachLeszczynski (3)

Fot_StachLeszczynski-3.jpg
Fot_Facebook_NaJezykachTVN
Fot.-Facebook_NaJezykachProgramTVN.jpg