Blue Cafe gościem w nowym atelier Ewy Łukawskiej

Przez | 13 lipca 2017

PROJEKTANTKA EWA ŁUKAWSKA OTWIERA NOWE ATELIER. GOŚCIEM BLUE CAFE

Projektantka Ewa Łukawska 19 lipca otwiera nowe atelier w Kielcach, mieście w którym na co dzień mieszka i tworzy swoje spektakularne kolekcje. Otwarciu będzie towarzyszył pokaz nowej linii ubrań AIR/POWIETRZE’17, w którym w roli modelek wystąpią najpiękniejsze dziewczyny z województwa świętokrzyskiego. Gościem specjalnym wydarzenia będzie zespół Blue Cafe!

Nowa kolekcja nosi tytuł „AIR”, czyli „Powietrze”. Symbolizuje tęsknotę kobiet za wolnością i możliwością realizacji swoich pasji, które dają prawdziwą radość i szczęście. Kolekcja zrodziła się z zachwytu projektantki podróżami, tymi realnymi i palcem po mapie – jako marzenie do zrealizowania w przyszłości dzięki kobiecej determinacji i pracy.

Łukawska zachęca kobiety, by nie rezygnowały z siebie, do uwierzenia w swoje możliwości pomimo przeciwności, które zawsze pojawią się na naszej drodze i słowom krytyki, których nikt nie będzie nam szczędził. Kolekcja AIR stanowi także zachętę do tego, by zacząć działać i odważyć się zrobić pierwszy krok w dziedzinie, w której do tej pory brakowało nam wystarczającej motywacji: w nowej pracy, biznesie, w związku.

Podczas otwarcia zaplanowany jest pokaz nowej kolekcji projektantki. Modelkami będą finalistki Konkursu Miss Województwa Świętokrzyskiego 2017! 

Martyna Gabryś , Patrycja Siwek, Karolina Kowalska, Katarzyna Pilarz, Karolina Ziętala, Ilona Wójcik, Monika Wielgus, Emilia Dyk, Angelika Kaczmarzyk, Ula Woźniak, Magdalena Karoń, Monika Zapała, Kinga Stępień, Anna Gołąbek, Daria Litworska – Sójka, Ola Zatorska, Roksana Oraniec.

Na gości czeka pyszny poczęstunek i lampka wina. Atrakcją wydarzenia będzie także loteria wizytówkowa, w której będzie można wygrać nagrody od partnerskich firm m.in. kosmetyki, a także profesjonalną sesję zdjęciową wykonaną pod… wodą.

W roli gościa specjalnego wystąpi zespół Blue Cafe!

Miejsce eventu: ul. Szwoleżerów 17, Kielce  Start: godz. 18:00

Patronat nad imprezą www.swietokrzyskie24.eu

Partnerzy wydarzenia:
Miss Województwa Świętokrzyskiego
OFF Fashion Kielce
Agencja PR – Lion’s Head Communications Group
Rafał Dąbrowski Photography
Brillance Model Agency
Kielecki Park Technologiczny
ChemLab
Fabryka Małego Dizajnu

Naturalna Studio Zdrowia i Urody_ Nia
D.W.A. Reklamy
DJ Kriss
Anna Władyszewska Gabinet Kosmetyczny
Amis

Patroni medialni:
Świętokrzyskie24
Magazyn Moda&Styl
ModaiJa
Veronique
Echo Dnia
Fashion&Style,
Madamoiselle
Imperium Kobiet
Businesswoman&Life

Na plakacie Dominika Sornat – Miss Nastolatek Województwa Świętokrzyskiego 2013

ewa lukawska plakat small