BMW serii 8 – oficjalny konfigurator już działa

Przez | 3 lipiec 2018

BMW serii 8 – oficjalny konfigurator już działa

BMW działa bardzo szybko. Seria 8 ujrzała światło dzienne zaledwie kilka dni temu, a już dziś możemy bawić się oficjalnym, internetowym konfiguratorem. To świetny sposób na lepsze poznanie nowego coupé z Bawarii.

Motoryzacja 2

Możecie przekonać się, jak piękne nadwozie BMW wygląda w jednym z kilku dostępnych lakierów, w połączeniu z 20-calowymi felgami oferowanymi w różnych wzorach. Jeśli zaś chodzi o wnętrze, do wyboru jest skóra Merino lub opcjonalne, spersonalizowane wykończenie BMW Individual. Lista opcji jest zresztą dość długa. Już zaznaczenie kilku z nich pozwala bez trudu przekroczyć granicę 140 tys. euro.

Jeśli jesteśmy przy cenach, warto wspomnieć, jak kształtują się one u naszych zachodnich sąsiadów. Da to jakiś pogląd na kwoty, które w niedalekiej przyszłości, będą musieli wydać na ten model chętni z naszego kraju. Za bazową odmianę 840d xDrive, napędzaną 320-konnym silnikiem Diesla, trzeba zapłacić równe 100 tys. euro.

 

Droższa wersja z 530-konnym, podwójnie doładowanym V8 stanowi natomiast wydatek rzędu 128 tys. euro. Sporo pieniędzy, choć nikt raczej nie spodziewał się, że będzie tanio. Jeśli cena was nie zniechęciła, skonfigurujcie swoją wymarzoną serię 8 i czekajcie na możliwość zakupu tego pięknego auta w Polsce. Biorąc pod uwagę, jak szybko uruchomiono belgijski konfigurator i opublikowano kwoty w Niemczech, debiut cenników „ósemki” nad Wisłą, wydaje się kwestią kilku najbliższych tygodni.

Adres : https://www.bmw.be/nl/ssl/configurator.html#/

Żródło : autokult.pl