Bobby Burger w Kielcach już otwarty.

Przez | 25 lipca 2019

Największa polska sieć burgerowni w końcu zawitała także do stolicy województwa świętokrzyskiego. Kielecki lokal Bobby Burger zajmuje powierzchnię 75 mkw. i usytuowany jest w samym centrum miasta – na Rynku 7. W jego ofercie znajdziemy znane w całej Polsce burgery wołowe, drobiowe i wegetariańskie. Oficjalne otwarcie lokalu już 27 lipca (sobota), a z tej okazji na klientów będą czekały liczne promocje, drinki i DJ z bardzo dobrą muzyką.

64e4d0911c501ba84f0bf1b557168fd2

Bobby Burger to pierwsza i największa polska sieć burgerowni. Swoją działalność rozpoczęła w 2012 roku, kiedy to na ulice Warszawy wyjechał jeden z pierwszych w naszym kraju food trucków. Obecnie posiada ponad 40 lokali niemal w całej Polsce. Kultowe burgerownie można znaleźć już m.in. w Warszawie, Lublinie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu, Bydgoszczy, a teraz także w Kielcach. Menu dostępne w lokalach Bobby Burger to opozycja dla niezdrowych fast foodów. Serwowane tu dania stanowią zbilansowany i pełnowartościowy posiłek.

Korzystamy tylko ze świeżych składników pochodzących od sprawdzonych dostawców. Używamy wyłącznie polskiej, 100% wołowiny, co do której mamy pewność, że nie jest przepełniona chemią i antybiotykami. Nie podajemy niczego, czego sami z apetytem byśmy nie zjedli. W Kielcach z całą pewnością wyróżniają nas również nocne godziny otwarcia – dzięki czemu stanowimy alternatywę dla niezdrowych kebabów i fast foodów ze stacji benzynowych – mówi Grzegorz Grzegorczyk, jeden z właścicieli lokalu Bobby Burger w Kielcach.

Pierwszy w Kielcach lokal sieci Bobby Burger znajduje się na Rynku 7, zwanym także „kielecką starówką”. To tutaj dzięki przestronnemu ogródkowi można rozsmakować się w burgerach w otoczeniu zabytkowej, XIX i XX – wiecznej zabudowy. Malownicza lokalizacja z pewnością jest ogromnym atutem szczególnie w sezonie letnim, kiedy dzięki słonecznej pogodzie przyjemniej jest przebywać na zewnątrz.

Nie tylko burgery 100 proc. wołowina

W ofercie kieleckiego lokalu znajdziemy kultowe już, klasyczne burgery ze 100% wołowiną, propozycje drobiowe, oraz aż 4 pozycje wegetariańskie. Nie zabraknie flagowego burgera o nazwie „Bobby Burger”, z podwójną wołowiną, kozim serem i autorskim sosem cola BBQ. Fani nowych smaków i niestandardowych połączeń z pewnością polubią menu sezonowe – zmieniane co trzy miesiące. Obecnie jest to burger z soczystą gruszką. – Chcąc spełnić oczekiwania wszystkich klientów w lokalach Bobby Burger istnieje możliwość wyboru rodzaju pieczywa np. zamiana bułki na bezglutenową. Umożliwiamy również modyfikację wszystkich burgerów, dzięki możliwości wymiany sosów czy dodatków – mówi Szczepan Dziwosz, jeden z właścicieli lokalu Bobby Burger w Kielcach.

695bfaf16c3dea9c75ae3e9d81c81067  04907337d0443854657dfb7cf0a7ba57

W sobotę oficjalne otwarcie

Już w sobotę, 27 lipca, odbędzie się oficjalne otwarcie lokalu. Z tej okazji na wszystkich klientów będzie czekał DJ oraz specjalne promocje na burgery – nawet do 20%, a także atrakcyjne zniżki na całe zestawy. Specjalnie z tej okazji będzie można również skosztować autorskich drinków na bazie oryginalnych przepisów.  – Przewidziana jest moc atrakcji, która zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Zdecydowanie warto odwiedzić lokal tego dnia, szczególnie jeśli to pierwsza wizyta w Bobby Burger – mówi Arkadiusz Zawadzki, trzeci z właścicieli lokalu.

Bobby Burger w Kielcach (Rynek 7) otwarty jest od poniedziałku do środy, oraz w niedziele w godzinach 12:00 – 00:00. Od czwartku do soboty czynny jest od 12:00 w południe do 3:00 nad ranem.

ab2b4c4bb657408bf650c1b852b3959f

Bobby Burger to pierwsza i zarazem największa polska sieć burgerowni. To marka tworzona dla aktywnych i dynamicznych osób, lubiących wielkomiejski gwar. Jej początki sięgają 2012 roku, kiedy to dwóch znajomych wyruszyło food truckiem na ulice Warszawy. Zaledwie rok później pojawił się pierwszy lokal w samym centrum stolicy, przy ul. Żurawiej. W ciągu kolejnych sześciu lat Bobby Burger na stałe wpisał się w gastronomiczne serca 18 polskich miast, takich jak m.in. Warszawa, Olsztyn, Poznań, Łódź, Szczecin, Kraków, Wrocław, Bydgoszcz czy Lublin. Bobby Burger planuje w dalszym ciągu mocno akcentować swoją obecność w kulturze miejskiej, a nowa oferta franczyzowa marki stanowi zapowiedź jej intensywnej ekspansji na polskim rynku. Od początku istnienia, marce przyświeca hasło: REAL FOOD, REAL PEOPLE – prawdziwe jedzenie dla prawdziwych ludzi. Jedną z autorskich inicjatyw marki jest Bobby Team, wspierający pasję, energię i dynamizm młodych ludzi. www.bobbyburger.pl