Co trzeba zrobić, żeby o twoim sukcesie powiedziała TVP 3 Kielce?

Przez | 29 grudnia 2017

Co zrobić aby o twoim sukcesie powiedzieli w TVP3  Kielce?

Trzeba zostać MISS ŚWIATA …

Ale od początku . To, że mamy piękne kobiety w województwie nikogo nie trzeba chyba przekonywać. Z konkursu Miss Województwa Świętokrzyskiego zostały we wrześniu wytypowanie 4 kandydatki do ogólnopolskiego konkursu Foto Models Poland 2017. Do ścisłego finały dostały się 2 z nich Aleksandra Zatorska I Wicemiss Województwa Świętokrzyskiego 2016 pochodząca z Masłowa . Studiuje na  Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach 2 kierunki : ratownictwo medyczne i pielęgniarstwo. Druga to Miss Województwa Świętokrzyskiego 2017 Magdalena Karoń – absolwentka medycyny z Kielc. Finał konkursu odbywał się w Grecji na wyspie Kreta. Patronat medialny nad konkursem Polsat i RMF Maxx. Chcieliśmy się tym sukcesem podzielić z mieszkańcami i zwróciliśmy się z prośbą do dyrektora oddziału TVP3 Kielce o poinformowanie, że mamy 2 dziewczyny w finale ogólnopolskim. Oczywiście Pan dyrektor powiedział, że w informacjach poleci. Zbieg różnych spraw w redakcji telewizji chciał, że nie udało się zrobić rozmowy  przed wylotem 8.10.2017. Cóż tak bywa… 12 października Magda Karoń wraz z jeszcze jedną z finalistek występuje w porannym programie na żywo w greckiej telewizji w asyście Michał Niemca, który prowadził galę finałową. Co robimy ? Dzwonimy do telewizji i prosimy ponownie o informację na temat sukcesu województwa świętokrzyskiego. Dostajemy informację, że jak któraś z nich wygra to może się uda coś powiedzieć.

22365581_1526023064107596_2388626606300676843_n

Myślimy trudno żyjemy w Kielcach w województwie świętokrzyskim. Odchodzimy z kwitkiem. Dla przykładu  takie sytuacje w Opolu przekładają się na promocję regionu wykorzystując sukcesy lokalne. Sprawdziliśmy dziewczyny są zapraszane do programu robione są wywiady, i inne działania i nagrania promocyjne. Lecz nie u nas. No co zrobić. Co w naszym regionie jest nie tak ? Może ktoś z Państwa wie? Umarło by to śmiercią naturalną  gdyby nie fakt, że w finale Ola Zatorska pokonała wszystkie kandydatki i wygrała konkurs Foto Models Poland 2017. Zastanawiamy się czy warto dalej prosić o coś co w innych regionach , telewizjach jest rzeczą naturalną. Nic postanawiamy zapytać – do trzech razy sztuka – już samych dziennikarzy.  W pierwszej fazie jest decyzja na tak , potem zmieniają , że może w innym programie.  Na koniec,  że w wiadomościach może się uda powiedzieć. Czekaliśmy na informację zwrotną i się nie doczekaliśmy. Lecz „Podsłuchane na mieście” nieoficjalnie się dowiedziało, że podobno Jak zostanie Miss Świata to dopiero

No cóż to czekamy na Miss Świata ze świętokrzyskiego kto wie?

W Echo Dnia Pani redaktor Bilska, która się takimi tematami zajmuje  odpowiedziała, że nie dadzą zapowiedzi  o sukcesie Oli z Masłowa.

Natomiast jeśli ktoś jest ciekawy sukcesów naszych pięknych MISS zapraszamy przed telewizory 30 grudnia o godzinie 15.00 na relację z przygotowań i całej Gali Finałowej do telewizji POLSAT - gdzie wygrywa OLA ZATORSKA z Masłowa studentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.