Czy zostanie Misterem Polski 2019?

Przez | 6 listopada 2019

Patryk Kumański z Kielc

Co zrobisz, jeżeli wygrasz w konkursie Mister Polski? Jaki masz na siebie pomysł?

 

Przede wszystkim chcę reprezentować Polskę na konkursach międzynarodowych. Myślę o tym już od czasów castingu. Uważam, że to podstawa jeżeli ktoś chce startować w takim konkursie. Ponadto chciałbym być bardziej aktywny w telewizji. Pokochałem pracę przed kamerą. Myślę przykładowo o Top Model czy też Dancing With the Stars. Nie wykluczam oczywiście innych programów.

 

Chciałbym również zająć się promowaniem konkursu Mister Polski. Myślę też o włączeniu się ponownie do polityki. Miałem swój epizod kilka lat temu w jednej z partii. Wystarczy spojrzeć na przykład Roksany Oraniec z Ćmielowa finalistki konkursu Miss Województwa Świętokrzyskiego, od którego zaczynała swoje pierwsze kroki,  żeby zrozumieć, że miss czy mister również mogą działać w takich dziedzinach.

 

Naturalnie chciałbym również wypromować samego siebie. To może wydawać się oczywiste, ale wygrana w takim konkursie zdecydowanie ułatwi współpracę z markami w przyszłości. Mamy XXI wiek – można określić nasze czasy mianem lat social mediów. Teoretycznie błahy rozwój naszych kont w tych portalach – w praktyce okazuje się niezwykle istotny.


Jak oceniasz swoje szanse? 

 

Przychodząc na casting wiedziałem, że chcę wygrać. Nic do tej pory się nie zmieniło. Nadal interesuje mnie główny tytuł. W finale spotyka się 28 świetnych chłopaków. Każdy ciężko pracuje i ma predyspozycje. Mimo wszystko oceniam swoje szanse wysoko. Uważam siebie za osobę taką, jaką powinien być mister – inteligentną, pewną siebie, wiedzącą czego chce i dążącą do celu.

 

 Co możesz powiedzieć o zgrupowaniu finałowym?

 

To jest niesamowity okres mojego życia. Spotkałem się razem ze swoimi dobrymi przyjaciółmi z konkursu i razem świetnie spędziliśmy ten czas. Pracy jest sporo, ale w końcu po to tu właśnie jesteśmy. Należy jednak podkreślić, że zgrupowanie finałowe to nie tylko choreografia i próby. Oczywiście jest to istotna część, natomiast czekała na nas cała masa atrakcji. M.in. odwiedziliśmy restaurację Les Amis, gdzie odbyły się warsztaty kulinarne. Zagościliśmy również na kolacji w Bombaj Masala Centrum. Na samym początku pojawiliśmy się w Pytaniu na Śniadanie, gdzie wybrany został Mister PnŚ. Gościliśmy również na before party w The View. Nie obyło się również bez akcji charytatywnej w schronisku na paluchu. Były również sesje zdjęciowe oraz wypad do Extreme Warior Park – a to wszystko tylko część naszego zgrupowania. Zdecydowanie na monotonie nie możemy narzekać.

 

Dziękujemy za rozmowę , trzymamy kciuki

Gala finałowa Mister Polski  2019 – 06.11.2019       Link do transmisji z gali live: https://youtu.be/R2J0zLR4_84