Darmowa pizza dla pierwszych 500 osób !!!

Przez | 12 marca 2018

Pizza Hut Express zaprasza na Dzień Otwarty

Już 13 marca o godzinie 12:00 w restauracji Pizza Hut Express przy ulicy Żytniej 1G w Kielcach odbędzie się Dzień Otwarty. Na Gości wydarzenia czeka wiele atrakcji, w tym wyjątkowa promocja – darmowa pizza dla pierwszych 500 osób!
Ile centymetrów mierzy pizza w Pizza Hut Express? Jak to możliwe, że jest przyrządzana w kilka minut? Odpowiedzi na te pytania będzie można poznać podczas Dnia Otwartego w lokalu Pizza Hut Express przy ulicy Żytniej już w najbliższy wtorek o godzinie 12:00.
Miłośnicy pizzy będą mogli poznać kulisy funkcjonowania konceptu Pizza Hut Express, a pracownicy podzielą się doświadczeniem zdobytym w jednej z największych sieci restauracyjnych na świecie. Zapowiadany jest również występ DJ-a. Na pierwszych Gości wydarzenia czeka wielka promocja – Pizza Hut przygotowała darmową pizzę dla 500 osób.
Koncept Pizza Hut Express, prężnie działający w Polsce, Czechach i na Węgrzech jest pionierskim rozwiązaniem w ramach Pizza Hut. Oferuje najpopularniejsze smaki z menu restauracji, przyrządzane w ciągu kilku minut, ze składników najwyższej jakości i na oczach klienta. W ten sposób Pizza Hut Express wpisuje się aktualny trend poszukiwania szybkiego rozwiązania bez kompromisu co do jakości.

[DRUK]PH_EXPRESS_ulotka_210x120_13marzec(1)