Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji 2020

Przez | 17 sierpień 2020

Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji 2020

Festiwal, który odbędzie się w tej formie w Kielcach już po raz piąty, to kabaretowe podsumowanie roku. Publiczność w przepięknej Kadzielni oraz na żywo przed telewizorami będzie miała okazję bawić się do największych hitów kabaretowych. Chyba nie można wyobrazić sobie lepszego zakończenia Wakacji jak udział w tym szczególnym wydarzeniu!

Każdego roku ze sceny bawią nas najlepsi kabareciarze i grupy kabaretowe w Polsce. W tym szczególnym zaś, dawka humoru zostanie podwojona ! Bowiem już 29 sierpnia odbędzie się Kabaretowa Moc Przebojów pod tytułem „Wracamy”,  a niespełna dzień później  Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2020.

Program rejestrowany będzie przez TV Polsat. Zatem wzięcie udziału w tych wydarzeniach jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie swojego wizerunku.

Oficjalna sprzedaż biletów prowadzona jest za pośrednictwem portalu kabaretowebilety.pl

Dzień pierwszy: Kabaretowa Moc Przebojów – Wracamy – rejestracja POLSAT

https://kabaretowebilety.pl/kielce-kabaretowa-moc-przebojow-wracamy-rejestracja-polsat/wydarzenie/1659

Dzień drugi: Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2020 – rejestracja POLSAT

https://kabaretowebilety.pl/kielce-swietokrzyska-gala-kabaretowa-2020-rejestracja-polsat/wydarzenie/1647

Zwiastun:

Oficjalny opis Świętokrzyskiej Gali Kabaretowej

30 sierpnia w kronikach historyków będzie widniał jako data „Pierwszego rozwodu Polski”. Po wyborach prezydenckich 2020 wszystko stało się jasne, dwie Polski nie mogą dłużej żyć ze sobą
i postanawiają się rozstać. A to oznacza kłótnie, podział majątku, walkę o opiekę nad potomnymi. Kto weźmie Zenka, a kto Dawida ? Kto Mickiewicza a kto Słowackiego? Kabaretowej analizy zjawiska podejmie się gospodarz wieczoru: Kabaret Skeczów Męczących wraz z Laurą Breszką i zaproszeni goście: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Nowaki, Kabaret K2, Igor Kwiatkowski, Jerzy Kryszak, Szymon Łątkowski. Za muzyczną oprawę zadba zespół The Jobers.

KMP ŚGK