Gala Dla Karola

Przez | 25 marca 2015

17788_334058090137465_5175269622707491369_n

 

Ka rol był pełnym życia chłopakiem, studiował w Warszawie na AON – logistykę, miał wtedy 21 lat. Nieszczęśliwy upadek, uraz głowy, operacja, trzymiesięczna śpiączka spowodowały, że Karol był uwięziony we własnym ciele (brak mowy, kontaktu, niedowład czterokończynowy) Wielka wiara, miłość i determinacja rodziny sprawiły, że Karol jest wśród nas i wciąż walczy. Obecnie ma 27 lat zaczyna mówić, intensywna rehabilitacja sprawiła, że rusza prawą ręką , umie się podpisać, ogolić, siedzieć na wózku inwalidzkim. Karol marzy o tym by wrócić do pełnej sprawności. Do tego są niestety wciąż potrzebne pieniądze na sprzęt i kosztowną rehabilitację. Efekty uzyskane po wielu wyjazdach rehabilitacyjnych dają rodzinie ale i Nam przyjaciołom KAROLA a przede wszystkim JEMU SAMEMU da siłę do dalszej walki o pełną sprawność. W czasie GALI dla Karola odbędzie się wyjątkowy pokaz sztuki barmańskiej w wykonaniu MISTRZA EUROPY Krzysztofa Drabika podczas trwania pokazu Krzysztof przygotuje 5 specjalnych drinków następnie wspólnie z prowadzącymi przeprowadzi ich licytację z której całkowity dochód przekazany zostanie oczywiście na rzecz Karola Więckowskiego.

Mistrzyni Świata w kategorii Street Dance Show Paula Pilarska coroczna mistrzyni Polski w kategoriach Jazz&Modern, Show Dance oraz Street Dance Show też wystąpi na gali.

Współprowadzącą Galę Charytatywną „Dla Naszego Przyjaciela Karola” będzie AMANDA SŁOMIŃSKA – MISS ZIEMI ŚWIĘTOKRZYSKIEJ 2014 I FINALISTKA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU MISS POLSKI 2014

Taki wpis ukazał się na facebooku  :)

DZIĘKUJEMY ZA OGROMNE WSPARCIE PANA ZBYSZKA LISOWSKIEGO i SAMEJ Amandy!! :) Mimo tego, że Amanda miała zupełnie inne plany na ten dzień po prostu z nich zrezygnowała. WSZYSCY ARTYŚCI Edyta Strzycka, Piotr Restecki  i inni ZREZYGNOWAŁA ZE SWOJEGO HONORARIUM!!!  TO NIESAMOWITE!! DZIĘKUJEMY!!

Ogromne zaangażowanie w Galę wykazał Pan Michał Sornat – Panie Michale pragniemy Panu podziękować za serce i czas – które Pan poświęcił kosztem swoich zaawansowanych planów zawodowych. To co Pan robi dla Nas jest ogromnie WIELKIE! Nigdy nie spodziewaliśmy się, że może dołączyć do Nas ktoś kto nie ma czasu praktycznie na NIC a nagle spadło to na Nas jak gwiazdka z nieba!
PANIE MICHALE DZIĘKUJEMY

/Iwona.S.