Ich Troje koncert 10.05.2019 Amfiteatr Kadzielnia w Kielcach

Przez | 12 kwiecień 2019

Ich Troje to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów polskiej sceny muzycznej. Wszyscy niewątpliwie pamiętają rok 2001 i Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. To właśnie tam wyjątkowe wykonanie utworu „Powiedz” zachwyciło zgromadzoną publiczność i zapoczątkowało dobra passę zespołu. Grupa zyskała sławę oraz wierną rzeszę fanów.

Zespół zagrał kilkaset koncertów zarówno w kraju, jak i za granicą, a liczba sprzedanych płyt sięga blisko 12 milionów. Podczas koncertów na scenie pojawiło się już niemal wszystko: był balet , motocykle, huśtawki , a nawet deszcz.
Jednak jak to w życiu bywa, w końcu po latach tłustych i pobiciu przez Wiśniewskiego i zespół wszelkich rekordów, przyszły lata chudsze, które nieco przystopowały działania grupy. W 2017 roku do zespołu dołączyła młoda wokalistka Agata Buczkowska, które tchnęła w grupę nowe życie i dodała powiewu świeżości. W składzie Michał, Jacek i Agata, po 9 latach od wydania ostatniego krążka, zespół nagrał nową płytę, album „Pierwiastek z Dziewięciu” i wyruszył w trasę po klubach w całej Polsce, dając swoim słuchaczom dowód na to, że grupa cały czas istnieje, pracuje i ma się całkiem dobrze. Jak mówi sam Wiśniewski, Ich Troje wstaje z kolan. Godnie.
Podczas koncertu usłyszymy największe hity takie jak „A wszystko to…”, „Zawsze z Tobą chciałbym być” czy „Powiedz”, a także wiele innych utworów. Z nowszych propozycji pojawią się „Anioły”, oraz przepiękna ballada „Idę po szkle”, a także utwór „Czerń i Biel” – do którego, na potrzeby teledysku, Wiśniewski dał położyć się do trumny…
Koncert zostanie poprzedzony kampanią społeczno-informacyjną „Numery Twoich Przyjaciół 998 – 112”.
Nie może Was tam zabraknąć!
Szczegóły:

https://www.facebook.com/atmacompl/

Bilety w cenie od 69zł
Bilety na koncerty już dostępne na: ebilet.pl, eventim.pl, abilet.pl, kupbilecik.pl.

Ich Troje FB

Koncert Ich Troje z 2007 roku – Amfiteatr Kadzielnia