Jarosław Kaczyński: możemy wygrywać, jeżeli jesteśmy czyści

Przez | 18 listopad 2014

Wygrana w wyborach samorządowych to bardzo dobra wiadomość; możemy wygrywać tylko wtedy, kiedy jesteśmy całkowicie czyści – oświadczył podczas wieczoru wyborczego prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Podkreślił, że przed kandydatami PiS jeszcze dwa tygodnie ciężkiej walki o zwycięstwo w II turze. „Można wygrać nawet w takiej sytuacji, w jakiej jesteśmy w tej chwili w Polsce, to bardzo istotne, to stwarza perspektywę” – oświadczył Kaczyński. „Możemy wygrywać tylko wtedy, jeśli jesteśmy całkowicie czyści. I stąd to wielkie wezwanie do tego, by nasza partia, formacja, nasz sojusz, był czysty pod każdym względem” – podkreślił prezes PiS. „Wszystko jest możliwe, mimo organizowania wielkich akcji przeciw nam – wygraliśmy” – powiedział Kaczyński. Dodał, że ta akcja „miała u podstaw bardzo poważne moralne błędy” ekskolegów z PiS. Prezes PiS podziękował tym, którzy zagłosowali na PiS; tym, którzy wzięli udział w wyborach oraz kandydatom i osobom pracującym podczas kampanii wyborczej. „To, co przed nami, to właśnie dwa tygodnie ciężkiej pracy, walki” – podkreślił.

Czytaj więcej: http://www.kurierlubelski.pl/artykul/3649240,wybory-samorzadowe-2014-komentarze-politykow-zdjeciawideo,id,t.html?cookie=1

Fot. www.dziennik-wiadomosci.pl