Konkurs z McDonald’s

Przez | 22 marzec 2016

Mamy dla Państwa konkurs w którym do wygrania zaproszenia z nowej oferty McDonald’s®! .
Wystarczy, że przeczytasz art. do końca i odpowiesz na pytanie:
Czy w Kielcach można wybrać produkty aby stworzyć własnego Burgera? jeśli tak to gdzie?
Odpowiedź wraz z imieniem i nazwiskiem , wiekiem i miejscowością wysyłasz sms-emna nr tel. 692 250 180. Wśród osób, które prześlą prawidłowe odpowiedzi rozlosujemy zaproszenia McDonald’s ważne w całej Polsce. 

konkurs

McD-CH-23.03

Burgery Clubhouse i desery o smaku Bounty® wracają do McDonald’s®!

Od marca do McDonald’s powracają burgery premium – Bacon Clubhouse w dwóch wersjach: Beef i Chicken. Wśród dodatków pojawią się swojskie łódeczki z sosem śmietanowym oraz smakowite Brie Serki. Z kolei kultowe desery wzbogacą się o smak batona Bounty®!
Oferta kanapek McDonald’s powiększa się o nowe pozycje. Bacon Clubhouse Burger to idealna propozycja dla wielbicieli burgerów o niepowtarzalnym smaku i bogatych w różnorodne składniki. W wersji Beef znajdziemy dużą porcję soczystej wołowiny z dodatkiem plastra pysznego topionego sera typu cheddar i trzema porcjami smażonego bekonu. Całość jest serwowana w pysznej bułce pszennej z kruchą sałatą. Smaku dodaje aromatyczny burgerowy sos. Wersja Chicken to wyśmienity kotlet z piersi kurczaka w chrupiącej panierce z dodatkiem tych samych warzyw, bekonu oraz sosu.

Wśród dodatków w menu debiutują wyśmienite Brie Serki. Są doskonałe jako samodzielna przekąska na mniejszy głód lub jako dodatek do innych potraw. Miękki, delikatny, a jednocześnie aromatyczny ser w chrupiącej złocistej panierce oraz sos żurawinowy stanowią doskonałe połączenie smakowe! Nowością wśród dodatków są też Swojskie Łódeczki ziemniaczane z sosem śmietanowym. Podane na ciepło, z chrupiącą skórką oraz dodatkiem kremowego sosu śmietanowego z pewnością przypadną do gustu gościom restauracji.

Deserowe menu McDonald’s wzbogaca się o nowy smak wśród deserów. McFlurry, Lodowe Marzenie oraz shake są dostępne również w wersji o smaku batona Bounty®. McFlurry Bounty® to delikatne kremowe lody z kawałkami batona Bounty® i polewą czekoladowo-kokosową. Lodowe Marzenie Bounty®, czyli unikalne połączenie lodów z kawałkami batona Bounty®, polewą czekoladowo-kokosową oraz delikatną bitą śmietaną. Shake Bounty® to z kolei delikatny, orzeźwiający shake o smaku kokosowego batona.

Zapraszamy na fanpage McDonald’s Polska https://www.facebook.com/McDonaldsPolska
i www.mcdonalds.pl.