Lista komitetów wyborczych z opisami kandydatów

Przez | 6 października 2015

 Sprawdź na kogo zagłosować w wyborach do Sejmu i Senatu 2015

Lista komitetów wyborczych z opisami kandydatów

Okręg wyborczy w wyborach do Sejmu nr 33, siedziba OKW: Kielce
Dane statystyczne
Liczba kandydatów na posłów 323
Mężczyzn 187
Kobiet 136
Średni wiek kandydatów 42
Średni wiek kobiet 41
Średni wiek mężczyzn 42

Lista nr 1: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Nr na liście Imię Nazwisko Zawód Miejsce zamieszkania Przynależność do partii politycznej bądź poparcie

1 Anna Maria KRUPKA socjolog Warszawa Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
2 Krzysztof Bogdan LIPIEC nauczyciel Starachowice Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
3 Maria ZUBA inżynier elektryk Suchedniów Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
4 Michał CIEŚLAK mgr inżynier agroekonomii Oblekoń Członek partii Polska Razem Zjednoczona Prawica
5 Marek KWITEK nauczyciel Sandomierz Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
6 Andrzej Krzysztof BĘTKOWSKI parlamentarzysta Skarżysko-Kamienna Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
7 Halina Bronisława OLENDZKA lekarz medycyny Kielce Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
8 Rafał Miłosz NOWAK nauczyciel Kielce Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
9 Marek STRZAŁA przedsiębiorca Staszów Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
10 Bartłomiej DORYWALSKI prawnik Włoszczowa Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
11 Dominik TARCZYŃSKI mgr prawa Kielce Nie należy do partii politycznej
12 Andrzej Michał KRYJ urzędnik samorządowy Ostrowiec Św Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
13 Bogdan Jan LATOSIŃSKI kierowca autobusu Gumienice Nie należy do partii politycznej
14 Paweł Adam FARYNA nauczyciel Skroniów Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
15 Piotr Grzegorz SŁOKA leśnik Niebo Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
16 Zofia MAŁAS pielęgniarka Kielce Nie należy do partii politycznej
17 Tomasz Rafał STANIEK muzykolog Opatów Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
18 Zbigniew Adam KONIUSZ lekarz Pińczów Nie należy do partii politycznej
19 Janusz WĄTEK rolnik Gorzków Nie należy do partii politycznej
20 Marianna Anna NOWORYCKA-GNIATKOWSKA pielęgniarka Kielce Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
21 Tomasz Stanisław ZBRÓG politolog Węgrzynów Członek partii Solidarna Polska
22 Paweł Zbigniew BARUCHA lekarz dentysta Kielce Nie należy do partii politycznej
23 Andrzej MICHALSKI nauczyciel Krajno Parcele Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
24 Danuta LEŚNIEWICZ urzędnik samorządowy Fałków Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
25 Krystyna IDZIK ekonomistka Osowa Nie należy do partii politycznej
26 Anna KOWALCZYK rolnik Śnieżkowice Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
27 Małgorzata Danuta POPIEL urzędnik Miedziana Góra Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
28 Aldona Maria KORYCIŃSKA nauczycielka Rataje Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
29 Stanisława Marianna GAWLIK ekonomistka Kielce Nie należy do partii politycznej
30 Barbara Urszula CZERWIŃSKA inspektor bhp Stara Słupia Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
31 Jakub OSAJDA student Kielce Członek partii Prawo i Sprawiedliwość
32 Zbigniew Tadeusz ZIOBRO prawnik Warszawa Członek partii Solidarna Polska
Lista nr 2: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Nr na liście Imię Nazwisko Zawód Miejsce zamieszkania Przynależność do partii politycznej bądź poparcie
1 Grzegorz Juliusz SCHETYNA poseł na sejm rp Wrocław Członek partii Platforma Obywatelska RP
2 Marzena OKŁA-DREWNOWICZ poseł na sejm rp Skarżysko-Kamienna Członek partii Platforma Obywatelska RP
3 Artur Daniel GIERADA politolog Kielce Członek partii Platforma Obywatelska RP
4 Lucjan Marek PIETRZCZYK nauczyciel Bilcza Członek partii Platforma Obywatelska RP
5 Renata Urszula JANIK ekonomista Zagnańsk Członek partii Platforma Obywatelska RP
6 Jerzy Stanisław BROŻYNA prawnik Janik Członek partii Platforma Obywatelska RP
7 Michał Ryszard CICHOCKI ekonomista Końskie Członek partii Platforma Obywatelska RP
8 Wojciech MICHALEWICZ radca prawny Starachowice Nie należy do partii politycznej
9 Wojciech Mieczysław ZWIERZCHOWSKI nauczyciel Jędrzejów Członek partii Platforma Obywatelska RP
10 Jadwiga Józefa IRLA nauczyciel Bogucice Pierwsze Członek partii Platforma Obywatelska RP
11 Maria MALEC ekonomista Staszów Członek partii Platforma Obywatelska RP
12 Grażyna Ewa SZKLARSKA ekonomista Sandomierz Członek partii Platforma Obywatelska RP
13 Karolina Dominika JAROSZ pracownik samorządowy Jędrzejów Członek partii Platforma Obywatelska RP
14 Andrzej Jan BYDŁOSZ inżynier mechanik Busko-Zdrój Członek partii Platforma Obywatelska RP
15 Joanna Beata SUSKA ekonomista Ćmielów Członek partii Platforma Obywatelska RP
16 Łukasz MADERAK nauczyciel Skorczów Nie należy do partii politycznej
17 Jadwiga KUCHINKA nauczyciel Wola Kopcowa Członek partii Platforma Obywatelska RP
18 Agnieszka Katarzyna KUKIEŁKA-STASZEWSKA dziennikarka Sandomierz Nie należy do partii politycznej
19 Jarosław Przemysław DZIEDZIŃSKI ekonomista Kielce Członek partii Platforma Obywatelska RP
20 Krzysztof Antoni SZCZYPIÓR inżynier telekomunikacji Oblęgorek Członek partii Platforma Obywatelska RP
21 Jerzy Zdzisław SUCHAŃSKI nauczyciel akademicki Kielce Nie należy do partii politycznej
22 Teodora JAGIEŁŁO politolog Wola Kopcowa Członek partii Platforma Obywatelska RP
23 Jacek Adam OLSZEWSKI inżynier inżynierii środowiska Kielce Członek partii Platforma Obywatelska RP
24 Elżbieta Ewa TUNIA-NIEWCZAS lekarz Starachowice Nie należy do partii politycznej
25 Grigor SZAGINIAN lekarz Ostrowiec Świętokrzyski Członek partii Platforma Obywatelska RP
26 Paweł Adam CELEBAŃSKI ekonomista Ostrowiec Św Członek partii Platforma Obywatelska RP
27 Dorota Barbara KRZAK pielęgniarka Kobylniki Nie należy do partii politycznej
28 Józef ADAMCZAK ekonomista Klimontów Członek partii Platforma Obywatelska RP
29 Witold WOŹNIAK nauczyciel Skarżysko Kościelne Nie należy do partii politycznej
30 Marek Janusz POPOWICZ przedsiębiorca Kurzelów Nie należy do partii politycznej
31 Elżbieta Anna POPIEL nauczyciel Radoska Członek partii Platforma Obywatelska RP
32 Zdzisław Marek SZCZEKOTA prawnik Kielce Nie należy do partii politycznej
Lista nr 3: Komitet Wyborczy Partia Razem

Nr na liście Imię Nazwisko Zawód Miejsce zamieszkania Przynależność do partii politycznej bądź poparcie
1 Paulina BOREK specjalistka ochrony środowiska Kielce Członek partii Partia Razem
2 Kamil Adam PIWOWARSKI programista aplikacji Kielce Członek partii Partia Razem
3 Anna Katarzyna BERA projektant wzornictwa przemysłowego Lechów Członek partii Partia Razem
4 Tomasz Aleksander TARNOWSKI grafik Kielce Członek partii Partia Razem
5 Katarzyna Maria SIUDAK położna Wola Kopcowa Członek partii Partia Razem
6 Łukasz Filip ARENDARSKI tłumacz Kielce Członek partii Partia Razem
7 Dobrosława Hanna SOJKA-GŁUSZAK sadowniczka Chomentówek Członek partii Partia Razem
8 Krzysztof Wojciech ARENDARSKI sprzedawca Kielce Członek partii Partia Razem
9 Ewelina Marta MICHTA socjolog Tumlin-Węgle Członek partii Partia Razem
10 Maciej KĘDZIA politolog Kielce Członek partii Partia Razem
11 Magdalena Anna MICHTA filolog polski Dolina Marczakowa Nie należy do partii politycznej
12 Maciej Krzysztof KONIUSZ analityk Kielce Członek partii Partia Razem
13 Berenika Sara JURECKA historyk Kielce Członek partii Partia Razem
14 Adam Kazimierz GARSTKA programista Kraków Członek partii Partia Razem
15 Jolanta Zuzanna MICHTA sprzedawca Tumlin-Węgle Nie należy do partii politycznej
16 Michał Bartosz BIELECKI psycholog Kielce Członek partii Partia Razem
17 Marzena Angelika MADETKO-SŁOWIK nauczyciel Kielce Członek partii Partia Razem
18 Paweł Bronisław SŁOWIK technik masażysta Kielce Członek partii Partia Razem
19 Anna Małgorzata MICHTA ekonomista Dolina Marczakowa Nie należy do partii politycznej
Lista nr 4: Komitet Wyborczy KORWiN

Nr na liście Imię Nazwisko Zawód Miejsce zamieszkania Przynależność do partii politycznej bądź poparcie
1 Dawid Marian LEWICKI politolog Kielce Członek partii KORWiN
2 Radosław Paweł JESIONEK przedsiębiorca Ostrowiec Świętokrzyski Nie należy do partii politycznej
3 Konrad Marcin KUŚMIERSKI przedsiębiorca Kielce Członek partii KORWiN
4 Roksana Małgorzata WÓJCICKA fizjoterapeuta Kielce Członek partii KORWiN
5 Andrzej ULOK technolog szkła Sandomierz Członek partii KORWiN
6 Juliusz BILSKI księgowy Skarżysko-Kamienna Członek partii KORWiN
7 Michał ŚRODA student Włoszczowa Członek partii KORWiN
8 Karol Radosław DĄBROWSKI programista Kielce Nie należy do partii politycznej
9 Marcin Józef KOZŁOWSKI student Skadla Nie należy do partii politycznej
10 Krzysztof Jan BASIAGA politolog Starachowice Nie należy do partii politycznej
11 Tomasz Jacek FIJAŁKOWSKI student Pińczów Członek partii KORWiN
12 Jakub JASTRZĄB ekonomista Busko-Zdrój Nie należy do partii politycznej
13 Dominik Marcin TOMCZYK informatyk Podgrodzie Członek partii KORWiN
14 Aneta Ewa JUNGIEWICZ nauczyciel Kielce Członek partii KORWiN
15 Grzegorz PIETRASIAK przedsiębiorca Końskie Nie należy do partii politycznej
16 Sebastian Paweł GRUSZKA prawnik Tokarnia Nie należy do partii politycznej
17 Jakub Wojciech WZOREK ekonomista Wilków Nie należy do partii politycznej
18 Mateusz Kamil IWAN historyk Huta Nowa Nie należy do partii politycznej
19 Krzysztof Jerzy TYRAŁA student Jędrzejów Nie należy do partii politycznej
20 Beata Małgorzata BAŃKOSKA rolnik sadownik Kobierniki Nie należy do partii politycznej
21 Aleksandra Magdalena KUREK inżynier budownictwa Zabłocie Nie należy do partii politycznej
22 Monika Wioletta GŁODEK pielęgniarka Ostrowiec Świętokrzyski Nie należy do partii politycznej
23 Paulina Danuta STANISZEWSKA student Skarżysko-Kamienna Nie należy do partii politycznej
24 Maria Małgorzata PROKOP fizjoterapeuta Ostrowiec Świętokrzyski Nie należy do partii politycznej
25 Elżbieta Izabela PIĘTAK ekonomista Starachowice Nie należy do partii politycznej
26 Marcin CZUBA taksówkarz Ostrowiec Świętokrzyski Nie należy do partii politycznej
27 Dominik Adam MACIAS student Winnica Nie należy do partii politycznej
28 Magdalena Joanna ŚWIĘCIAK nauczyciel Włoszczowa Nie należy do partii politycznej
29 Patrycja MAJ logistyk Starachowice Nie należy do partii politycznej
30 Anna Sylwia PRZYBYLSKA filolog romański Kielce Nie należy do partii politycznej
31 Kinga Barbara RUSIN student Kostomłoty I Nie należy do partii politycznej
32 Wojciech GRABOWSKI inżynier Staszów Członek partii KORWiN
Lista nr 5: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Nr na liście Imię Nazwisko Zawód Miejsce zamieszkania Przynależność do partii politycznej bądź poparcie
1 Kazimierz Jerzy KOTOWSKI pracownik samorządowy Opatów Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
2 Mirosław Antoni PAWLAK poseł na sejm rp Mierzawa Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
3 Marek GOS poseł na sejm rp Ruda Strawczyńska Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
4 Beata OCZKOWICZ pracownik administracji rządowej Kielce Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
5 Piotr Bogusław ŻOŁĄDEK pracownik samorządowy Łabędziów Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
6 Małgorzata MUZOŁ kurator oświaty Sędziszów Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
7 Michał Tomasz SKOTNICKI pracownik samorządowy Szydłów Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
8 Michał BUCKI pracownik samorządowy Gorzków Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
9 Anna Zofia GOLIK nauczyciel Pińczów Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
10 Dawid Zdzisław KĘDZIORA pracownik samorządowy Kielce Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
11 Maria Janina ADAMCZYK pedagog Ostrowiec Świętokrzyski Nie należy do partii politycznej
12 Jerzy Marian CHUDY pracownik samorządowy Kolonia Pęcławska Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
13 Dorota Małgorzata DUDA nauczyciel Końskie Nie należy do partii politycznej
14 Wojciech PŁUSA pracownik samorządowy Grzybowa Góra Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
15 Jolanta Dorota TYJAS nauczyciel Nieznanowice Nie należy do partii politycznej
16 Teresa Anna ŁUKASIK rolnik Strzałków Nie należy do partii politycznej
17 Renata Jadwiga FOREMNIAK nauczyciel Ostrowiec Świętokrzyski Nie należy do partii politycznej
18 Bożena Łucja WRONA nauczyciel Wąchock Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
19 Stanisław Marek KRAK pracownik samorządowy Bodzentyn Nie należy do partii politycznej
20 Aleksandra Anna LANCKOROŃSKA student Kielce Nie należy do partii politycznej
21 Andrzej SWAJDA pracownik samorządowy Sulisławice Nie należy do partii politycznej
22 Grzegorz LASAK pracownik samorządowy Żerniki Górne Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
23 Katarzyna Anna JANOWSKA-PYTEL nauczyciel Kielce Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
24 Jacek KOMINEK student Kleczanów Nie należy do partii politycznej
25 Stanisław Zdzisław LOLO inżynier Połaniec Nie należy do partii politycznej
26 Stanisława Danuta BARAŃSKA lekarz Ostrowiec Świętokrzyski Nie należy do partii politycznej
27 Andrzej Sebastian BRZEZIŃSKI pracownik samorządowy Skarżysko-Kamienna Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
28 Beata Małgorzata DUDA pracownik samorządowy Kunów Nie należy do partii politycznej
29 Kazimierz Tadeusz CYMERYS kontroler nik Warszawa Nie należy do partii politycznej
30 Leopold Jan KWAPISZ przedsiębiorca Bukowa Nie należy do partii politycznej
31 Piotr Tomasz PIEC pracownik samorządowy Słomiana Nie należy do partii politycznej
32 Krystian Stefan JARUBAS pracownik samorządowy Błotnowola Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
Lista nr 6: Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

Nr na liście Imię Nazwisko Zawód Miejsce zamieszkania Przynależność do partii politycznej bądź poparcie
1 Andrzej Jan SZEJNA prawnik Izabelów Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
2 Jan CEDZYŃSKI inżynier budownictwa Górno Parcele Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
3 Agnieszka Karolina STUPKIEWICZ-TUREK pracownica socjalna Warszawa Członek partii Twój Ruch
4 Henryk Mieczysław MILCARZ ekonomista Zabłocie Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
5 Jerzy BOROWSKI inżynier mechanik Sandomierz Nie należy do partii politycznej
6 Jan SZOSTAK ekonomista Ostrowiec Świętokrzyski Nie należy do partii politycznej
7 Agnieszka Dorota SCHMEIDEL nauczyciel akademicki Skarżysko-Kam Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
8 Alicja OBARA nauczycielka Kielce Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
9 Adrian Aleksander BIELUŃ student Rudki Członek partii Twój Ruch
10 Marek Wojciech OLEJARSKI urzędnik państwowy Kazimierza Wielka Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
11 Andrzej SKRĘTEK lekarz Nowa Słupia Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
12 Barbara DOMAGAŁA bibliotekarka Chocimów Nie należy do partii politycznej
13 Antoni Mieczysław LIBERA technik technolog żywności Radlin Członek partii Polska Partia Socjalistyczna
14 Sebastian Mariusz MAZUR stolarz Starachowice Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
15 Tadeusz Wiktor ŁĘCKI-ORŁOW ekonomista Kielce Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
16 Tomasz Hubert KARBOWNICZEK historyk Ostrowiec Św Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
17 Piotr Jarosław URBAŃSKI ekonomista Kielce Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
18 Grzegorz Mariusz GĄSKA nauczyciel Ożarów Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
19 Renata BIEGAJ pielęgniarka Smyków Nie należy do partii politycznej
20 Anna RADOSZ specjalista do spraw rynku nieruchomości Wólka Bodzechowska Nie należy do partii politycznej
21 Wiesława SABAT magister administracji Sandomierz Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
22 Łukasz Maciej KOSMALA urzędnik samorządowy Starachowice Członek partii „Zieloni”
23 Grażyna Teresa PŁOSZAJ-WOJCIECHOWSKA dekorator wnętrz Ostrowiec Świętokrzyski Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
24 Krystyna WALASEK ekonomista Kielce Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
25 Joanna Sylwia SNOPEK politolog Kielce Nie należy do partii politycznej
26 Sylwia Agnieszka MISZTAK logopeda Starachowice Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
27 Wioleta BARAN pedagog Łagów Nie należy do partii politycznej
28 Aneta Elżbieta WIĘCEK technik ekonomista Gniewięcin Nie należy do partii politycznej
29 Kinga Beata BULSKA pośrednik pracy Skarżysko-Kamienna Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
30 Piotr Paweł GOLAŃSKI technik informatyk Wola Wiśniowska Nie należy do partii politycznej
31 Przemysław Marcin BADURAK opiekun medyczny Pasturka Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
32 Małgorzata Diana MARENIN magister chemii Kielce Nie należy do partii politycznej
Lista nr 7: Komitet Wyborczy Wyborców „Kukiz’15”

Nr na liście Imię Nazwisko Zawód Miejsce zamieszkania Przynależność do partii politycznej bądź poparcie
1 Piotr Krzysztof LIROY-MARZEC muzyk Kielce Nie należy do partii politycznej
2 Anna KRYSTOWSKA prawnik Warszawa Nie należy do partii politycznej
3 Stanisław SKUZA przedsiębiorca Brzegi Nie należy do partii politycznej
4 Kazimierz Mieczysław MAJ nauczyciel Cudzynowice Nie należy do partii politycznej
5 Michał Franciszek PIOTROWSKI przedsiębiorca Kielce Nie należy do partii politycznej
6 Marcin Rafał BUGAJSKI politolog Miedziana Góra Nie należy do partii politycznej
7 Przemysław Roman WITKOWSKI radca prawny Brzeziny Nie należy do partii politycznej
8 Emilia Anna OGONOWSKA-JAROŃ pedagog Kielce Nie należy do partii politycznej
9 Damian ORZECHOWSKI wychowawca Suchedniów Nie należy do partii politycznej
10 Marcin Szczepan WIEKIERA nauczyciel Moskorzew Nie należy do partii politycznej
11 Włodzimierz RELIGA przedsiębiorca Ostrowiec Świętokrzyski Nie należy do partii politycznej
12 Anna Janina NAGABA pracownik socjalny Krasów Nie należy do partii politycznej
13 Grzegorz ZIELIŃSKI technik rolnik Piaski Brzóstowskie Nie należy do partii politycznej
14 Jadwiga Paulina STĘPLOWSKA specjalista ds. sprzedaży Kielce Nie należy do partii politycznej
15 Marcin MARKIEWICZ przedsiębiorca prywatny Kielce Nie należy do partii politycznej
16 Małgorzata JASZEWSKA studentka Włoszczowa Nie należy do partii politycznej
17 Paweł Artur SZCZYRBA nauczyciel Końskie Nie należy do partii politycznej
18 Jolanta GIDEL pracownik admistracyjny Kielce Nie należy do partii politycznej
19 Barbara SOJA technik odzieżowy Ostrowiec Świętokrzyski Nie należy do partii politycznej
20 Mariola Ewa MICHALSKA opiekun medyczny Kunów Nie należy do partii politycznej
21 Marcin Lech MOLENDA przedsiębiorca Szewna Nie należy do partii politycznej
22 Aleksandra Weronika JAGODZKA menedżer sportu Kielce Nie należy do partii politycznej
23 Adam BANDURSKI plastyk Kielce Nie należy do partii politycznej
24 Justyna Monika WOJCIECHOWSKA logopeda Podlesie Nie należy do partii politycznej
25 Andrzej Marian DUDA pedagog Radkowice Kolonia Nie należy do partii politycznej
26 Magdalena Maria DEEP magister pielęgniarstwa Kielce Nie należy do partii politycznej
27 Marcin Roman PRZYŁUCKI nauczyciel Wilczyce Nie należy do partii politycznej
28 Małgorzata JEDYNAK nauczyciel Końskie Członek partii Unia Polityki Realnej
29 Żaneta DZIADCZYKOWSKA pedagog Ostrowiec Świętokrzyski Nie należy do partii politycznej
30 Agnieszka Sylwia JAKUBOWSKA handlowiec Kielce Nie należy do partii politycznej
31 Daria Agnieszka JELONEK pielęgniarka Kielce Nie należy do partii politycznej
32 Czesław DUDEK technik odlewnik Leszczyny Nie należy do partii politycznej
Lista nr 8: Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru

Nr na liście Imię Nazwisko Zawód Miejsce zamieszkania Przynależność do partii politycznej bądź poparcie
1 Adam Zbigniew CYRAŃSKI inżynier mechanik Kielce Nie należy do partii politycznej
Popierany przez partię „Nowoczesna”
2 Michał Jerzy BRAUN zawodowy działacz organizacji pozarządowej Kielce Nie należy do partii politycznej
Popierany przez partię „Nowoczesna”
3 Edyta Anna HANDZE ekonomista Ostrowiec Świętokrzyski Nie należy do partii politycznej
Popierana przez partię „Nowoczesna”
4 Daniel Dominik SZCZODRY specjalista stosunków międzynarodowych Wąchock Nie należy do partii politycznej
Popierany przez partię „Nowoczesna”
5 Marcin Krzysztof AGATOWSKI pedagog Bilcza Nie należy do partii politycznej
Popierany przez partię „Nowoczesna”
6 Magdalena Maria RADOMSKA ekonomista Suchedniów Nie należy do partii politycznej
Popierana przez partię „Nowoczesna”
7 Anna Renata DRÓŻDŻ specjalista terapii pedagogicznej Kielce Nie należy do partii politycznej
Popierana przez partię „Nowoczesna”
8 Małgorzata Justyna KUMÓR pedagog Świniary Stare Nie należy do partii politycznej
Popierana przez partię „Nowoczesna”
9 Zbigniew Piotr PARKA inżynier mechaniki i budowy maszyn Ostrowiec Świętokrzyski Nie należy do partii politycznej
Popierany przez partię „Nowoczesna”
10 Ewa Marzena CIEPLIŃSKA pedagog resocjalizacji Kielce Nie należy do partii politycznej
Popierana przez partię „Nowoczesna”
11 Maciej Mateusz SZCZEPAŃSKI ekonomista Warszawa Nie należy do partii politycznej
Popierany przez partię „Nowoczesna”
12 Anna Barbara ZWIERZCHOWSKA pedagog Kielce Nie należy do partii politycznej
Popierana przez partię „Nowoczesna”
13 Paweł Lech GRYSZPIŃSKI ekonomista Końskie Nie należy do partii politycznej
Popierany przez partię „Nowoczesna”
14 Piotr Jan KOPACZ prawnik Kielce Nie należy do partii politycznej
Popierany przez partię „Nowoczesna”
15 Monika Beata KOWALCZYK prawnik Kielce Nie należy do partii politycznej
Popierana przez partię „Nowoczesna”
16 Konrad SARACEN politolog Jałowęsy Nie należy do partii politycznej
Popierany przez partię „Nowoczesna”
17 Paweł SIEJAK prawnik Kielce Nie należy do partii politycznej
Popierany przez partię „Nowoczesna”
18 Anna Paulina ŁUCAK logopeda Cieśle Nie należy do partii politycznej
Popierana przez partię „Nowoczesna”
19 Michał JAROSZ lekarz dentysta Kielce Nie należy do partii politycznej
Popierany przez partię „Nowoczesna”
20 Iwona Jadwiga WAWRZEŃCZYK prawnik Kielce Nie należy do partii politycznej
Popierana przez partię „Nowoczesna”
21 Przemysław Ernest SPUREK matematyk Kielce Nie należy do partii politycznej
Popierany przez partię „Nowoczesna”
22 Beata Magdalena BOJARSKA menedżer zdrowia Brynica Nie należy do partii politycznej
Popierana przez partię „Nowoczesna”
23 Karina Barbara CIOSK politolog Kielce Nie należy do partii politycznej
Popierana przez partię „Nowoczesna”
24 Radosław Sylwester RÓŻAŃSKI pedagog Ostrowiec Świętokrzyski Nie należy do partii politycznej
Popierany przez partię „Nowoczesna”
25 Marcin Igor SALAGIERSKI informatyk Końskie Nie należy do partii politycznej
Popierany przez partię „Nowoczesna”
26 Magdalena GRUSZCZYŃSKA student Mójcza Nie należy do partii politycznej
Popierana przez partię „Nowoczesna”
27 Bartosz Wojciech SZYMKOW asystent sędziego Warszawa Nie należy do partii politycznej
Popierany przez partię „Nowoczesna”
28 Grzegorz KOWALSKI ekonomista Kielce Nie należy do partii politycznej
Popierany przez partię „Nowoczesna”
Lista nr 9: Komitet Wyborczy Wyborców JOW Bezpartyjni

Nr na liście Imię Nazwisko Zawód Miejsce zamieszkania Przynależność do partii politycznej bądź poparcie
1 Jan Marian JAGIELSKI ekonomista Kielce Nie należy do partii politycznej
2 Janusz Zdzisław JAKUBOWSKI emeryt Słabuszewice Nie należy do partii politycznej
3 Beata Urszula KUTA pracownik administracji Kielce Nie należy do partii politycznej
4 Łukasz Maksymilian BARATYŃSKI nauczyciel Kielce Nie należy do partii politycznej
5 Mirosław Jarosław BIELIŃSKI aktor Kielce Nie należy do partii politycznej
6 Bogdan MIGAS kierowca Domaszowice Nie należy do partii politycznej
7 Kazimiera ZDZIEBŁO nauczyciel akademicki Kielce Nie należy do partii politycznej
8 Bogdan Marek MIZIELIŃSKI budowlaniec Kielce Nie należy do partii politycznej
9 Andrzej NOWAK przedsiębiorca Sandomierz Nie należy do partii politycznej
10 Zofia Krystyna ELIASZ przedsiębiorca Samsonów Nie należy do partii politycznej
11 Edward Tadeusz KRUKOWSKI inżynier budownictwa Kielce Nie należy do partii politycznej
12 Ewa STRZELEC farmaceuta Skarżysko-Kamienna Nie należy do partii politycznej
13 Jacek Józef SKÓRA inżynier elektronik Kielce Nie należy do partii politycznej
14 Jacek Janusz PIETRZAK magazynier Stąporków Nie należy do partii politycznej
15 Jan Marek TELIGA emeryt Bieliny Nie należy do partii politycznej
16 Ryszard Józef GRUDZIECKI inżynier mechanik Pawłów Nie należy do partii politycznej
17 Mateusz Jerzy IRLA inżynier ochrony środowiska Kielce Nie należy do partii politycznej
18 Katarzyna KASIŃSKA-MARUSZAK technolog żywienia Chęciny Nie należy do partii politycznej
19 Marcin JAGIELSKI przedsiębiorca Kielce Nie należy do partii politycznej
20 Tomasz Piotr KOSMALA rolnik Suków Nie należy do partii politycznej
21 Lidia Mirosława GOŚCINIEWICZ inżynier ogrodnictwa Kielce Nie należy do partii politycznej
22 Grzegorz Filip KACZYŃSKI dyrektor techniczny Warszawa Nie należy do partii politycznej
23 Jacenty Marian BURAS emeryt Kielce Nie należy do partii politycznej
24 Aneta Elżbieta POLIT nauczyciel Promnik Nie należy do partii politycznej
25 Katarzyna ZYCHOWICZ przedsiębiorca Chmielnik Nie należy do partii politycznej
26 Jerzy DANKOWSKI student Kielce Nie należy do partii politycznej
27 Grażyna Halina KWIECIEŃ-KWIATKOWSKA nauczyciel Kielce Nie należy do partii politycznej
28 Katarzyna BŁAUT ekonomista Morawica Nie należy do partii politycznej
29 Przemysław Marek PRĘDOTKA teleinformatyk Kielce Nie należy do partii politycznej
30 Aneta Dorota KLIMCZYK student Jakubów Nie należy do partii politycznej
31 Ewelina CZEKAJ pedagog Czaplów Nie należy do partii politycznej
Lista nr 10: Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Stonogi

Nr na liście Imię Nazwisko Zawód Miejsce zamieszkania Przynależność do partii politycznej bądź poparcie
1 Antoni Konstanty GROMADZKI elektromechanik Rowy Nie należy do partii politycznej
2 Greta CZAJKA protetyk Jasło Nie należy do partii politycznej
3 Damian Waldemar WIELGUS informatyk Mariampol Nie należy do partii politycznej
4 Teresa NYCZ handlowiec Wrocław Nie należy do partii politycznej
5 Grzegorz PROC logistyk Nowa Wieś Malborska Nie należy do partii politycznej
6 Piotr EJSMONT mechanik Słupsk Nie należy do partii politycznej
7 Katarzyna Agnieszka PAWLIK-ŚWIERCZ logistyk Kielce Nie należy do partii politycznej
8 Krystian Michał MAJEWSKI kominiarz Słupsk Nie należy do partii politycznej
9 Agnieszka PROC sprzedawca Nowa Wieś Malborska Nie należy do partii politycznej
10 Jarosław Adam KARCZ sanitariusz Podkomorzyce Nie należy do partii politycznej
11 Justyna Elżbieta SZTUKA serwisant komputerowy Radom Nie należy do partii politycznej
12 Łukasz Zbigniew KLEIN sprzedawca Tczew Nie należy do partii politycznej
13 Paulina CZAJ terapeuta Suchedniów Nie należy do partii politycznej
14 Mariusz LIPIŃSKI doradca zawodowy Korczyna Nie należy do partii politycznej
15 Monika KACPERSKA sprzedawca Potworów Nie należy do partii politycznej
16 Jacek Krzysztof MURZYNOWSKI przedsiębiorca Kielce Nie należy do partii politycznej
17 Paweł LECH handlowiec Kielce Nie należy do partii politycznej
18 Dominik Hubert JASKÓLSKI student Kielce Nie należy do partii politycznej
19 Kinga Paulina SOCHACZ przedsiębiorca Jasiów Nie należy do partii politycznej
20 Michał Robert BANASIK ekonomista Galów Nie należy do partii politycznej
Lista nr 13: Komitet Wyborczy Samoobrona

Nr na liście Imię Nazwisko Zawód Miejsce zamieszkania Przynależność do partii politycznej bądź poparcie
1 Janusz LAMER ślusarz spawacz Skarżysko-Kamienna Członek partii „Samoobrona”
2 Sylwia Maria KASPERCZYK-FRĄCZEK ochroniarz Drożejowice Członek partii „Samoobrona”
3 Mieczysław UZAREWICZ technik ekonomista Działoszyce Członek partii „Samoobrona”
4 Anna Małgorzata KACZMARSKA-ADAMCZYK bezrobotna Starachowice Nie należy do partii politycznej
5 Stanisław Wiktor JABŁOŃSKI emeryt Kielce Członek partii „Samoobrona”
6 Lukasz Pawel MATANEK agent ubezpieczeniowy Jędrzejów Nie należy do partii politycznej
7 Katarzyna Emilia PACIOREK technik bhp Skalbmierz Nie należy do partii politycznej
8 Kazimierz Ignacy KRAWCZYK rolnik Brzozówka Członek partii „Samoobrona”
9 Anna Katarzyna BRZEZIŃSKA fryzjer Skarżysko-Kamienna Nie należy do partii politycznej
10 Sławomir Wojciech PYŁA rencista Działoszyce Nie należy do partii politycznej
11 Ewa Sylwia JAROSZ bezrobotna Działoszyce Nie należy do partii politycznej
12 Patrycja Paulina BIELECKA-CZOSNYKA technik ekonomista Rzemienowice Nie należy do partii politycznej
13 Adrian Wojciech SOCHA technik informatyk Działoszyce Nie należy do partii politycznej
14 Agnieszka Bogusława WÓJCIK technik ekonomista Działoszyce Nie należy do partii politycznej
15 Sławomir Artur SZOSTAK rolnik Pierocice Nie należy do partii politycznej
16 Barbara BOJKO sprzedawca Donatkowice Nie należy do partii politycznej
Lista nr 14: Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!”

Nr na liście Imię Nazwisko Zawód Miejsce zamieszkania Przynależność do partii politycznej bądź poparcie
1 Rafał Tomasz MOSSAKOWSKI doradca finansowy Warszawa Nie należy do partii politycznej
2 Sławomir Aleksander SZAREK inżynier elektronik Kielce Nie należy do partii politycznej
3 Małgorzata ŻELAZKO nauczyciel akademicki Ćmińsk Nie należy do partii politycznej
4 Robert DESZCZYŃSKI nauczyciel Końskie Członek partii Kongres Nowej Prawicy
5 Joanna Jadwiga STEĆ inżynier budownictwa Skarżysko-Kamienna Nie należy do partii politycznej
6 Marcin KWAS adwokat Wola Biechowska Nie należy do partii politycznej
7 Jan DOMERACKI inżynier budowlany Kielce Członek partii Liga Polskich Rodzin
8 Damian Rafał MILCZUSZEK pracownik administracyjny Skarżysko-Kamienna Członek partii Kongres Nowej Prawicy
9 Wiesława Stanisława STEFANIUK inżynier górnik Kielce Nie należy do partii politycznej
10 Wojciech Janusz ZAPAŁA pracownik biurowy Kielce Nie należy do partii politycznej
11 Wioletta Iwona MASTALERZ ekonomistka Kielce Nie należy do partii politycznej
12 Mariusz Jacek WIERZBICKI ekonomista Korytnica Członek partii Wspólnota
13 Paulina Maria DESZCZYŃSKA lekarz weterynarii Końskie Nie należy do partii politycznej
14 Urszula Ewa DOMERACKA inżynier elektryk Kielce Nie należy do partii politycznej
15 Andrzej CZARNY nauczyciel Końskie Nie należy do partii politycznej
16 Stanisław SORBIAN nauczyciel Końskie Członek partii Kongres Nowej Prawicy
17 Teodor Michał KUDŁA emeryt Gdańsk Nie należy do partii politycznej

 

senat