Miss i Mister Województwa Świętokrzyskiego 2016 – Koronacja

Przez | 17 sierpień 2016

Wyniki Wyborów Miss i Mister Województwa Świętokrzyskiego 2016
Daria Litworska-Sójka Miss WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO 2016
Klaudia Fijałkowska MISS Nastolatek WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO 2016
Angelika Kwiecień 2 wicemiss WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO 2016
Aleksandra Zatorska 1 wicemiss WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO 2016
Aleksandra Żłobecka Miss talent WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO 2016
Marcelina Pałosz 2 wicemiss Nastolatek WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO 2016
Angelika Milka 1 wicemiss Nastolatek WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO 2016
Sabina Szkółka MISS INTERNETU WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO 2016
Martyna Bernat MISS www.swietokrzyskie24.eu 2016
Aleksandra Zatorska MISS „Azuleny”
Aleksandra Hajduk – Miss Publiczności
Dariusz Rosiak – Mister INTERNETU WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO 2016
Patryk Nosek – Mister Publiczności
Patryk Nosek – Mister WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO 2016

 

Podczas jubileuszowej 10 gali, którą poprowadził  Conrado Moreno w Kieleckim Centrum Kultury odbyła się uroczysta koronacja nowej  Miss Województwa Świętokrzyskiego 2016, Miss Nastolatek Województwa Świętokrzyskiego 2016 oraz Mistera Województwa  Świętokrzyskiego 2016. Wszyscy zaprezentowali się w różnych kreacjach / stylizacjach w choreografii przygotowanej przez Pana Huberta Stachurę – właściciela Studia Tańca i Ruchu Scenicznego MIMESIS, który od kilku lat towarzyszy konkursowi. Zobaczyliśmy między innymi suknie www.devu.com.pl , www.celia.kielce.com , garnitury www.newmen.eu , stroje kąpielowe www.azulena.pl i bieliznę www.avalingerie.pl .
Wśród wykonawców wystąpiła polska Vanessa Mae – „KOLINA”. Scenariusz i reżyserię całości przygotował Zbigniew Lisowski – www.swiętokrzyskie24.eu    www.euromedia.kie.pl
Miss Nastolatek Województwa Świętokrzyskiego 2016 – Klaudia Fijałkowska.
Mam 16 lat swoją dalszą naukę rozpocznę w liceum mundurowym o profilu policyjnym, a studia planuje na wydziale kryminalistycznym.
Pomimo tak młodego wieku wiem czego chcę i pragnę to w życiu osiągnąć.
Do wyborów Miss Nastolatek Województwa Świętokrzyskiego namówili mnie rodzice, którym jestem za całe poświęcenie bardzo wdzięczna. Jak byłam małą dziewczynką już marzyłam, żeby zostać „Miss” i mieć piękną koronę. Jako sześciolatka zdobyłam tytuł „Małej Miss”, ale to nie był tak ważny tytuł jak obecny.
„Miss Nastolatek Województwa Świętokrzyskiego 2016″. Zgłaszając się do konkursu nie myślałam, że pokonam kilkadziesiąt kandydatek, co było dla mnie bardzo dużym zaskoczeniem. Chociaż nie traktowałam dziewczyn jako swoje konkurentki, ponieważ z każdymi próbami nasze przyjaźnie bardziej się rozwijały.
Tak się spełniło moje marzenie z lat dziecięcych. Nawet sesja zdjęciowa w gazecie „Avanteen” nie była dla mnie takim zadowoleniem.
Moje życiowe motto: ” Szanując siebie, szanujesz innych „, dlatego bardzo udzielam się w wolontariacie i pomagam osobą niepełnosprawnym, co daje mi bardzo dużą satysfakcję, że jestem potrzebna innym.
Dzięki konkursowi ” Miss Nastolatek” mogłam poznać tak wiele wspaniałych ludzi. Nawiązać nowe znajomości i teraz wiem, że chcę również rozwijać się w modelingu. Dlatego z całusami, podziękowaniami i barwami dla pana Zbyszka Lisowskiego za zorganizowanie tak wspaniałego konkursu. Dla wszystkich, którzy ze mną byli, wspierali i oceniali….

Miss Województwa Świętokrzyskiego 2016 – Daria Litworska -Sojka, lat 20. Studentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego na kierunku pielęgniarstwo i tancerka świętokrzyskiego klubu tańca JUMP. Do castingu namowili mnie znajomi i rodzina. Nigdy wcześniej nie myślałam że mogę mieć jakiekolwiek szanse na taki tytuł. Jednak stało się. Zostałam Miss Województwa Świętokrzyskiego. Nadal ciężko mi uwierzyć w ten sukces bo naprawdę się nie spodziewałam. Jestem bardzo szczęśliwa że jury wybrało właśnie mnie i mogłam doświadczyć tylu wspaniałych emocji. Interesuje się tańcem, który trenuje 13 lat. Są to style disco dance oraz tańce karaibskie. Ukończyłam również kurs choreografa tańca nowoczesnego, gdzie miałam możliwość sprawdzić swoich umiejętności w niemal każdym stylu. Tytuł Miss naszego województwa pozwolił mi na kolejne możliwości w zupełnie innej dziedzinie. Teraz chciałabym wykorzystać to osiągnięcie i spróbować zaistnieć w tym świecie na dłużej. Mam nadzieje że w przyszłości odniosę jeszcze jakieś sukcesy. Bardzo mogło mi wsparcie najbliższych za co jestem im ogromnie wdzięczna.