Miss Skarżyska-Kam 2023

Przez | 17 wrzesień 2023
Przed nami kolejna edycja wyborów Miss Skarżyska-Kamiennej pod patronatem Konrad Krönig – Prezydent Skarżyska-Kamiennej. Finał odbędzie się już 27 września 2023 r. o godz. 18:00 w Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kam.
W konkursie wystąpią dziewczyny w wieku od 15 do 27 lat. Warunkiem udziału w konkursie było aby kandydatka mieszkała w odległości nie większej niż 50 kilometrów od Skarżyska-Kamiennej. Organizator Zbigniew Lisowski (Euro Media) mówi, że w finale będą ciekawe stylizacje, atrakcyjne nagrody i świetna atmosfera. Przewidujemy występy młodych tancerzy ze szkoły tańca Just Dance oraz występy wokalistów z Fundacja Muzyczni, która właśnie uruchomiła zapisy na naukę śpiewu i emisji głosu w MCK Skarżysko-Kam.
Miss Skarzyska -2023
Finalistki zobaczymy w stylizacjach:
Rabaneska – butiku z odzieżą obuwiem i akcesoriami dla kobiet.
Za sprawą nowej kolekcji Natasza Sikora będzie też Off-owo. Natasza Sikora to młoda 15 letnia projektantka mody, która w sierpniu na Radom Fashion Show 2022 otrzymała nagrodę publiczności.
Kolejne wyjścia to: sportowe, kostiumy kąpielowe i własne stylizacje.
Główną nagrodą dla Miss Skarżyska-Kam 2023 będzie wycieczka do Brukseli, ufundowana przez Posła do Parlamentu Europejskiego Adam Jarubas oraz udział w finale Miss Województwa Świętokrzyskiego 2024.
Galę poprowadzi Jacek Bieda – Radio Ostrowiec.
Fotobudka360 Kielce to kolejna atrakcja jaką przewidział organizator również dla publiczności. Będzie można nagrać sobie video z eventu w trakcie przerwy, które od razu zostanie przesłane na telefon uczestnika.
Wejście na imprezę jest darmowe – ilość miejsc ograniczona.
Przypomnijmy Miss Skarżyska-Kamiennej 2022 Agata Zając została III Wicemiss Nastolatek Województwa 2023 i jak podkreśla, dzięki udziałowi w konkursie mogła uczestniczyć także w kilku wydarzeniach modowych, między innymi OFF Fashion – międzynarodowym konkursie dla entuzjastów i projektantów mody. Finalistki Miss Województwa Świętokrzyskiego w tym też Agatę zobaczymy w 9 odcinku Top Model TVN w październiku jako modelki razem z uczestnikami TOP MODEL. Zapraszamy do oglądania.
Zgłoszenia do edycji konkursu Miss i Mister Województwa Świętokrzyskiego 2024 można już wysyłać online na www.miss.kie.pl/rejestracja