Mister Województwa Świętokrzyskiego 2017 Dominik Szostak wspiera kampanię „Mistrzowie w pasach”

Przez | 1 sierpień 2017

 

KREUJEMY MODĘ NA PRAWIDŁOWE ZAPINANIE PASÓW

28 lipca 2017 r.  Busko-Zdrój, stacja paliw Lotos, ul. Partyzantów 111

 

IMG_3133 (Kopiowanie) IMG_3147 (Kopiowanie) IMG_3155 (Kopiowanie) IMG_3172 (Kopiowanie) IMG_3175 (Kopiowanie)Foto: Marta Gajda – Tygodnik Ponidzia

O kampanii społecznej „Mistrzowie w pasach”:

Celem głównym kampanii jest edukacja w zakresie PRAWIDŁOWEGO ZAPINANIA PASÓW BEZPIECZEŃSTWA W POJAZDACH. Kampania jest skierowana do kierowców i pasażerów oraz do nowej grupy docelowej: instruktorów i adeptów szkół nauki jazdy.
W tym roku w całej Polsce zaplanowano blisko 50 wydarzeń. Oprócz PIT STOP-ów – specjalnych punktów instruktażowych na stacjach paliw w całej Polsce, odbędą się także lekcje bezpieczeństwa dla dzieci w szkołach i przedszkolach, szkolenia dla instruktorów nauki jazdy, specjalne seminaria i występy muzyczne oraz spotkania dedykowane dla dużej publiczności w postaci pikników i festiwali. Ponadto podczas 4. edycji kampanii organizatorzy starają się kreować MODĘ NA PRAWIDŁOWE ZAPINANIE PASÓW i poszukują wśród uczestników wydarzeń  ambasadorów bezpieczeństwa na drodze, apelujących o zadbanie o zdrowie i życie – własne i wszystkich innych użytkowników dróg.

Czwarty rok prowadzona kampania społeczna „Mistrzowie w pasach” ma też na celu przekonać do zmiany postaw tych, którzy w ogóle nie chcą zapinać pasów podczas jazdy ryzykując życie swoje i innych. Ważnym przesłaniem jest dbałość o bezpieczeństwo dzieci przewożonych w samochodach, zarówno tych młodszych, które podróżują w fotelikach, jak i starszych, którym wystarczają pasy bezpieczeństwa.

Ambasadorem kampanii jest czterokrotny Mistrz Polski w klasyfikacji generalnej Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski i dwukrotny Mistrz Europy – Kajetan Kajetanowicz.

 

 

Więcej:  www.kcbrd.org.pl

https://www.facebook.com/KCBRD/