NOC NA ZAMKU KRÓLEWSKIM W CHĘCINACH

Przez | 27 marzec 2019

Wielkimi krokami zbliża się sezon turystyczny, a wraz z nim jedyna w swoim rodzaju ponadregionalna impreza organizowana przez Zamek Królewski w Chęcinach! Pierwsza Noc na Zamku – bo o niej mowa – odbędzie się już 3 maja! W tym roku zaplanowano 6 edycji wydarzenia. Bilety na każdą z nich już są dostępne w sprzedaży!

Noc na Zamku organizowana jest cyklicznie od 2015 roku. Podczas tego niekonwencjonalnego wydarzenia uczestnicy w oryginalny sposób poznają historię i legendy naszego zamku. Widowiskowe pokazy ognia, spacer z przewodnikiem, wystrzały z broni palnej, pokazy tańca średniowiecznego, scenki epokowe oraz konkursy i turnieje z nagrodami to unikalnie skomponowana propozycja zwiedzania. Magicznego klimatu dodaje iluminacja świetlna oraz Biała Dama niespodziewanie pojawiająca się na murach warowni. Dodatkowo z Góry Zamkowej rozciąga się niesamowita nocna panorama regionu.
Noc na Zamku dostarcza emocji na najwyższym poziomie. Impreza cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Aby zwiedzić warownię w tak niesamowitych okolicznościach, turyści przyjeżdżają z całej Polski!
Cena biletu wstępu wynosi 45 zł od osoby i obowiązuje wszystkich jednakowo (bez względu na wiek).

JAK KUPIĆ BILET?
1. Wchodzimy na stronę internetową www.tubilety.pl
2. Jeśli mamy już konto, to w prawym górnym rogu klikamy „zaloguj się”; jeśli nie – musimy je utworzyć klikając „załóż konto”. Wpisujemy e-mail, nazwę użytkownika i hasło.
3. Logujemy się na swoje konto.
4. Wybieramy wydarzenie, które nas interesuje.
5. Wpisujemy ilość biletów, którą chcemy wykupić i klikamy „Rezerwuj”.
6. Następnie dokonujemy płatności online.
7. Po dokonaniu zakupu otrzymamy na wskazany przez nas adres e-mailowy bilet elektroniczny, który należy ze sobą zabrać na wydarzenie.

Widoczna ilość dostępnych biletów jest aktualizowana na bieżąco.
UWAGA! Często się zdarza, że nawet 2 tygodnie przed planowaną imprezą bilety są już wykupione!

zamek

INFORMACJE PRAKTYCZNE:
Wejście odbywa się od strony zachodniej.
Zamek jest otwarty pół godziny przed startem imprezy.
Wydarzenie trwa około 3 godzin.