OFF Fashion 2019

Przez | 14 maja 2019

Jedną z idei Konkursu OFF FASHION jest pokonywanie stereotypów.
Ktoś uważał, że Debiutant nie może tak od razu pojawić się ze swoją kolekcją obok Mistrza? Na OFF FASHION to możliwe – a nawet więcej! – wskazane! Pomysł na strój jest zbyt awangardowy, zbyt nieprzystający do obecnych trendów, nigdzie go nie pokażą? W Kieleckim Centrum Kultury pokażą – bo trendy są po to, by je zmieniać! Mówią Ci, że Polska to złe miejsce na start dla projektanta, że Berlin, że Londyn – OFF FASHION udowadnia, że można z Kielc trafić na łamy Vogue, do Danii, do Chin, gdziekolwiek sobie wymarzysz! Bo granice są w Twojej głowie!

Moda jest sztuką pokonywania granic. OFF FASHION jest konkursem gdzie to, co wydaje się niemożliwe – jawi się na scenie.

A dzieje się tak dlatego, że Wam zaufaliśmy – zaufaliśmy Waszej kreatywności i wyobraźni. I nigdy się nie zawiedliśmy! Dlatego tematem przewodnim tegorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu dla Projektantów i Entuzjastów Mody OFF FASHION jest brak tematu. Szalejcie!
Mówią – Sky is the limit.

My mówimy – OFF FASHION has no limit’s.

1.  Pokaz mody młodych, polskich projektantów

Niedziela, 26 maja 2019 o 17:00 – 19:00 Galeria Echo, Kielce

Modelkami i modelami w pokazie będą finalistki i finaliści konkursu Miss i Mister Województwa Świętokrzyskiego 2019.

Pokaz Off Fashion w Galerii Echo z 2018 roku

2. Półfinał Off Fashion 2019

Targi Kielce ul. Zakładowa – piątek, 31 maja 2019 o 18:00 – 21:00

KCK program

 

Oczekiwanie na werdykt Jury umilą nam Monika Wydrzyńska i Mikołaj Trybulec. Koncert Linii Nocnej odbędzie się w okolicach godziny 20.00, zaraz po zakończeniu półfinałowych pokazów.

LINIA NOCNA duet elektroniczny, który tworzą Monika Mimi Wydrzyńska i Mikołaj Trybulec.
Debiutowali w czerwcu 2017 r. singlem „Znikam na chwilę”, za który otrzymali nagrodę redakcji Chillizet w plebiscycie na „Chilloutowy utwór roku 2017”. 16 marca 2018 r. na rynku pojawił się debiutancki album Linii Nocnej „Znikam na chwilę” z gościnnym udziałem Kuby Sienkiewicza i Buslava.

3. Finał Off Fashion 2019

Kieleckie Centrum Kultury,  sobota 1 czerwca 2019 godz. 19:00 – 21:00

JURY KONKURSU

Duet Paprocki&Brzozowski                                                           Mariusz Przybylski

paprocki&brzozowski                             przybylski

Wojciech Grzybała  – Dziennikarz, znawca trendów, obecnie szef działu mody dwutygodnika Gala

wgrzybala

Michał Zaczyński  – Dziennikarz niezależny, autor bloga michalzaczynski.com.

zaczynski2

Katarzyna Zawadzka   Od ponad 7 lat czuwa nad wizerunkiem oraz rozwojem marki Hexeline (rodzinnej firmy, której właścicielem, założycielem i głównym projektantem jest Halina Zawadzka) pełniąc funkcję Brand Managera, a od stycznia 2015 objęła również stanowisko Prezesa Zarządu.

k_zawadzka

Jakub „Jacob” Bartnik – Projektant mody działający pod pseudonimem Jacob Birge. Laureat konkursu Offfashion, dzięki któremu rozpoczął naukę na największej skandynawskiej uczelni – TEKO w Dani.

jacob

Ewa Bardadin  – Dziennikarka, Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, korespondent z Rzymu w sektorze mody, stylistka, krytyk mody.

e_bardadin

 DU Bingbing  – Promotor Instytutu Technologii Mody w Pekinie

DU_Bingbing-www

Anna Dominika Zejdler – redaktor naczelna magazynów lifestylowych, w ostatnich latach miesięcznika o modzie INStyle oraz dwutygodnika o życiu gwiazd Gala.

Anna_Dominika_Zejdler