Pizza Hut w Kielcach uruchamia dostawę pizzy do domu !

Przez | 28 maja 2019

Pizza Hut w Kielcach uruchamia dostawę pizzy do domu

Pizza to prawdopodobnie najpopularniejszy posiłek na świecie, a wszystko to za sprawą jej niezawodnego smaku i coraz łatwiejszej dostępności. Często ochota na pizzę idzie w parze z brakiem chęci ruszania się z domu, dlatego Pizza Hut wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów i uruchamia darmową dostawę również w Kielcach!

IMG_4060 IMG_3771

Zabawa: Wyślij do nas meila na adres:  swietokrzyskie24@wp.pl z info dlaczego do ciebie ma powędrować zaproszenie do Pizza Hut

Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy zaproszeniami do Pizza Hut. Czekamy na wasze meile do 26.06.2019.

To wspaniałe uczucie, gdy bez konieczności wstawania z kanapy, możesz delektować się ulubioną pizzą. Trudno się z tym nie zgodzić, prawda? Pizza z dowozem do domu to sprawdzony sposób zarówno na szybki obiad, romantyczny wieczór z drugą połówką czy spontaniczne spotkanie ze znajomymi. Pizza Hut doskonale rozumie potrzeby swoich klientów, dlatego uruchamia opcję dostawy również w mniejszych miastach.

Pizza Hut z dowozem również w Kielcach

Już od 13 maja można zamawiać pizzę na dowóz z Pizzy Hut zlokalizowanej w galerii Echo na ul. Świętokrzyskiej 20 w Kielcach. To dobra wiadomość dla mieszkańców miasta, którzy od teraz będą mogli zamawiać swoją ulubiona pizzę nie tylko w restauracji, ale również wygodnie, z dostawą do domu. Dzięki temu, można cieszyć się niepowtarzalnym smakiem pizzy na nowym cieście w stylu San Francisco, wyrabianym na zakwasie. Ciasto to jest niezwykle lekkie i chrupiące, dlatego powinien je spróbować każdy prawdziwy koneser pizzy.

Zamów pizzę łatwo i szybko

Jak zamówić pizzę do domu? Nie ma nic prostszego. Wystarczy wybrać najwygodniejszy dla siebie sposób: zadzwonić, złożyć zamówienie na stronie lub skorzystać z aplikacji mobilnej Pizzy Hut, w której można zapoznać się z aktualnymi promocjami. Jedyną trudnością może okazać się wybór spośród bogatej oferty Pizzy Hut, dlatego warto próbować i szukać swoich nowych ulubionych smaków!

ZAMÓW na www.pizzahut.pl

lub +48 22 536 36 36