Restauracja SezoNOVA zaprasza!

Przez | 7 czerwiec 2019

Witaj w Restauracji SezoNOVA!

Miejscu oddalonym od centrum i zgiełku miasta powstałym z myślą o tworzeniu zdrowej, domowej kuchni. Miejscu o atrakcyjnej przestrzeni i przyjaznej atmosferze zachęcającej do swobodnego, nieśpiesznego smakowania. Nasze menu to kompozycja dań kuchni polskiej powszechnie znanych i lubianych ale również dopracowanych do perfekcji dań bardziej wyszukanych łączących smaki różnych zakątków świata. Zarówno pierwsze jak i drugie wyróżnia dbałość o szczegóły: regionalne, świeże i aromatyczne składniki, estetyka podania, najwyższa jakość produktów. W naszej karcie znajdują się również pozycje wegetariańskie a także dania dla dzieci, które zadowolą każdego małego smakosza. Nasza kuchnia jest odzwierciedleniem kalendarza natury i wraz ze zmieniającą się porą roku i sezonem na poszczególne produkty pojawiają się dania sezonowe.

W restauracji codziennie w porze lunchu serwujemy dania obiadowe, które można również zamówić z dostawą do firmy czy do domu.

Urządzamy przyjęcia okolicznościowe i firmowe. Do Państwa dyspozycji oddajemy salę, która w zależności od potrzeb ugości od 10 do 40 osób. Organizujemy również cateringi na wszelkie uroczystości: komunie, chrzciny, urodziny w ogrodzie, spotkania biznesowe, przerwy kawowe i wiele innych… Zarówno w formie finger foods jak i dań ciepłych, przygotowujemy stacje z daniami tematycznymi np. zdrowy dzień w firmie, z potrawami „dookoła świata”, a także słodkie stoły, które oczarowują nie tylko najmłodszych. Wszystkim zajmują się specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, dla których organizacja takich przedsięwzięć jest pasją.

Dokładnie rok temu SezoNOVA powitała swoich pierwszych Gości. Dziś jesteście  z nami w znacznie większym gronie za co jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni. Cieszymy się bardzo, że obdarzyliście nas zaufaniem. Jesteśmy  szczęśliwi i pełni zapału do pacy kiedy wiemy, że doceniacie smaki naszej kuchni i lubicie spędzać u nas czas.

Z okazji pierwszej rocznicy przygotowaliśmy dla naszych Gości i tych najmłodszych i tych troszkę starszych niespodzianki i niezapomniane atrakcje. Obserwujcie nas na facebooku 

https://www.facebook.com/sezonova.restauracja/          

        Już wkrótce szczegóły

4(1) (Kopiowanie)

 

5(1) (Kopiowanie)

1(4) (Kopiowanie) 3(2) (Kopiowanie) 2 (Kopiowanie)

 

Serdecznie zapraszamy !