Ryszard Rynkowski – koncert charytatywny w Suchedniowie

Przez | 28 stycznia 2018

KONCERT NA RZECZ POTRZEBUJĄCEJ RODZINY NA POMORZU

 Ryszard Rynkowski zaśpiewa na charytatywnym koncercie zorganizowanym przez
Rycerzy Kolumba z Suchedniowa i Caritas Diecezji Radomskiej. Dochód z wydarzenia zostanie przekazany rodzinie, której dom został zniszczony podczas sierpniowych nawałnic na Pomorzu.

3 lutego o godzinie 16:00 w hali sportowej w Suchedniowie (ul. Sportowa 5) rozpocznie się koncert charytatywny zorganizowany przez Rycerzy Kolumba i Caritas Diecezji Radomskiej. Wieczór uświetnią występy znakomitych muzyków. Wystąpią Ryszard Rynkowski oraz Anna Hamela i zespół Old Marinners. Wydarzenie to będzie połączone z aukcją przedmiotów ofiarowanych na cele charytatywne.  Osobą prezentującą przedmioty do licytacji będzie Miss Skarżyska 2017 Natalia Tusznio z Suchedniowa. Uczennica I Liceum ogólnokształcącego w Skarżysku-Kamiennej jest też tegoroczną finalistką Miss Nastolatek Województwa Świętokrzyskiego 2018.

 

Cały dochód z imprezy zostanie przekazany Państwu Warnke z Główczewic na Pomorzu, których dom został zniszczony w sierpniowych nawałnicach. Ekspertyza budowlana nakazała rozbiórkę domu, w którym mieszkała trzyosobowa rodzina – Pan Antoni razem z ciężko chorą żoną i synem, wymagającymi kosztownego leczenia i opiek

Patronat nad wydarzeniem objęli między innymi Wojewoda Świętokrzyski Agata Wojtyszek, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Adam Jarubas, Starosta Skarżyski Jerzy Żmijewski, Burmistrz Miasta i Gminy Suchedniów Cezary Błach, biskup radomski bp Henryk Tomasik, biskup kielecki bp Jan Piotrowski.

img,gcsi,0C083F18604ECDC27E40FB270CD609B9F2698578,mpid,9,maxwidth,1600,maxheight,767