Uber Eats wchodzi do Kielc

Przez | 7 grudzień 2019

Uber Eats wchodzi do Kielc

To już 19 miasto na kulinarnej mapie Uber Eats

Kulinarna mapa Uber Eats zyskała nowe województwo. Najpopularniejsza aplikacja do zamawiania jedzenia właśnie weszła do stolicy regionu – Kielc. Od dziś mieszkańcy mogą zamawiać dania z ponad 30 restauracji dostępnych na platformie. Na start, dla wszystkich nowych użytkowników w Kielcach przygotowano zniżki o wartości 15 zł na 3 pierwsze zamówienia. Kielce są już 19 polskim miastem, w którym użytkownicy mogą korzystać z aplikacji Uber Eats.

Choć tradycyjna kuchnia regionu świętokrzyskiego była oparta na prostych składnikach, takich jak ziemniaki, kasza czy mleko, dziś region oferuje nie tylko historyczne potrawy w nowoczesnym wydaniu, lecz także kuchnie z różnych zakątków świata. Turyści i mieszkańcy mogą już zamawiać je także za pośrednictwem swoich smartfonów.

Uber Eats: z czym to się je?

Uber Eats to intuicyjna aplikacja mobilna łącząca użytkowników z restauracjami oraz dostawcami – partnerami Ubera, którzy oferują możliwość dowozu wybranego posiłku w czasie szybszym, niż było to możliwe do tej pory. Co istotne, w Uber Eats nie ma minimalnej kwoty zamówienia. Nie trzeba zatem spełnić wymogu osiągnięcia określonego pułapu cenowego, aby restauracja przyjęła nasze zamówienie.

Od kliknięcia wybranego dania w aplikacji i złożenia zamówienia, do przyjazdu kuriera upływa zazwyczaj poniżej 32 minut. Trasę dostawcy można śledzić na bieżąco na mapie w aplikacji, podobnie jak ma to miejsce w przypadku korzystania z aplikacji Uber do zamawiania przejazdu. Użytkownik wie też, o której godzinie dotrze do niego dostawca. Płatność za jedzenie pobierana jest z podpiętej do aplikacji karty bankowej.

Lokalne, kieleckie smaki w menu Uber Eats

Menu restauracji serwujących dania w Kielcach, z których można je zamawiać przy pomocy Uber Eats, jest bardzo szerokie. Znajdują się w nim m.in. zarówno dania tradycyjnej kuchni polskiej, jak i specjały kuchni amerykańskiej, japońskiej czy indyjskiej.

TOP 5 restauracji w Kielcach:

 

  • Sezonova – Kuchnia polska z międzynarodowymi akcentami. Choć lokal na gastronomicznej mapie miasta jest od niedawna, to wiele dań, w tym ravioli z kaczki w sosie szałwiowym już cieszy się dużą popularnością.
  • ZapieCKanki – zapiekanki które pokochały tysiące Kielczan. Zamawiając Mirka Handlarza lub Cinkciarza można odkryć klasyczne połączenia oraz nietypowe wariacje na temat składników, a wszystko to pod oryginalnymi nazwami. Proste, tanie i przepyszne – trzy słowa które najlepiej opisują ZapieCKanki.
  • KushKing House – wyjątkowa restauracja indyjska. dania przygotowywane od podstaw zachwycają swoim smakiem oraz wyglądem. Bogaty wybór dań mięsnych i wegetariańskich sprawi, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.
  • Bo Burger and Fries – Lokal Bo na gastronomicznej mapie Kielc funkcjonuje od 2016 roku. Bułka z lokalnej piekarni,mięsa przyrządzane na miejscu,wysoka jakość produktów i autorskie sosy do burgerów i frytek belgijskich to sekret sukcesu restauracji założonej z pasji do gotowania dla innych.
  • Okami Sushi – smaki Japonii w najlepszym wydaniu i prawdziwa podróż do Kraju Kwitnącej Wiśni. Bogate menu znajdzie swoich zwolenników wśród wielbicieli sushi, wegetarian a także dzieci.

Uber_Eats_1(1) 2

Pełna lista restauracji współpracujących z Uber Eats w Kielcach obejmuje ponad 30 lokali.

Promocje na start dla użytkowników…

Z okazji debiutu Uber Eats dla nowych użytkowników przygotowano w Kielcach zniżki o wartości 15 zł na 3 pierwsze zamówienia na platformie.

Pierwszym krokiem do skorzystania z nich jest… zainstalowanie na swoim smartfonie aplikacji Uber Eats. Drugim jest wpisanie w zakładce „Promocje” kodu promocyjnego: KIELCE45. Trzeci, to już właściwie formalność – wyszukanie na liście ulubionych dań spośród dostępnych restauracji i złożenie zamówienia. Kody promocyjne obowiązują do 23.01.2020 r. Osoby korzystające z Uber Eats po raz pierwszy mogą składać zamówienia z ponad 30 restauracji w Kielcach, serwujących dania zróżnicowanych kuchni świata.

… i dostawców chcących zarobić nawet 30zł/h

Uber Eats jest platformą pozwalającą restauracjom dostęp do największej w Polsce bazy kurierów, a użytkownikom zapewnia dzięki temu szybki czas realizacji zamówień. Dla zainteresowanych współpracą z aplikacją, firma przygotowała na start specjalną promocję: co najmniej 30zł na godzinę, po spełnieniu warunków określonych w promocji: t.uber.com/gwarancjegodzinowe

Aplikacja dostępna jest w sklepach Google Play i App Store.

 

Uber Eats w Polsce

W Polsce usługa Uber Eats działa już od ponad 2 lat. Pierwszym miastem, w którym Uber Eats wystartował, była Warszawa. Dzisiaj jest dostępny w 19 miastach w Polsce. Oprócz stolicy, i Kielc, które dołączają właśnie do platformy, są to: Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Łódź, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Toruń, Gliwice, Sosnowiec, Białystok, Szczecin, Zabrze oraz Rzeszów. Polska jest jednym z największych rynków dla Uber Eats w całej Europie.