Urząd Miasta Kielce zmienia godziny pracy

Przez | 3 stycznia 2019

Urząd Miasta Kielce zmienia godziny pracy

Zmianie ulegną dni wydłużonego czasu pracy niektórych komórek Urzędu Miasta Kielce. Od poniedziałku do środy do godziny 17.00 będzie można załatwiać sprawy w siedzibie ratusza przy Rynku, w Biurach Praw Jazdy oraz Rejestracji Pojazdów, a także w Biurze Obsługi Interesanta od strony Konstytucji 3 Maja, ponadto – w Biurze Dowodów Osobistych oraz Biurze Ewidencji Ludności i Spraw Wojskowych, zlokalizowanych przy ul. Szymanowskiego 6.

Dotychczas Biuro Obsługi Interesanta oraz Biuro Rejestracji Pojazdów pracowały dłużej od poniedziałku do piątku. Od 7 stycznia, w czwartki i piątki wymienione wcześniej komórki, podobnie jak cały Urząd Miasta Kielce, będą czynne do godziny 15.30.

Decyzja o wprowadzeniu zmian w pracy Urzędu nie jest ostateczna. – Zmiany zostaną wprowadzone na okres dwóch – trzech miesięcy. Zobaczymy, jak będzie funkcjonował Urząd – informuje Danuta Papaj, pełnomocnik prezydenta ds. finansów, budżetu i przedsiębiorczości. – Jeżeli będzie potrzeba, będziemy reagować na bieżąco. Prosimy kielczan o informacje, jeżeli uważają, że godziny pracy powinny być inne. Dokonamy kolejnej analizy – dodaje pani pełnomocnik.

Godziny pracy Urzędu Stanu Cywilnego w soboty  nie ulegają zmianie. Rejestracja zgonów prowadzona jest od 9.00 do 14.00, ceremonie ślubne od 9.00 do 17.00.