W cztery oczy z Margaret 26.08.2019 Galeria Echo godz.18.00

Przez | 26 sierpnia 2019

W cztery oczy z Margaret: Poznaj utytułowaną i znaną na świecie polską artystkę pop!

Już 26 sierpnia o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie z Margaret – uzdolnioną, polską i światową piosenkarką, która niedawno wydała swój trzeci studyjny album, pierwszy wyłącznie w języku polskim!
W Empiku w kieleckiej Galerii Echo opowie o swoich inspiracjach, muzycznych trendach i współpracy z innymi artystami.

 

Małgosi Jamroży, czyli Margaret, nie trzeba nikomu przedstawiać. Uwielbiają ją fani z Polski, a także z zagranicy: Niemiec, Austrii, Włoch, Szwecji czy Rosji. Margaret karierę rozpoczęła z tzw. „wysokiego C”. Jej pierwszym wielkim hitem był utwór „Thank You Very Much”. Skomponowana w Polsce, a dopracowana w Szwecji piosenka szybko odniosła światowy sukces. Razem z teledyskiem, wyreżyserowanym przez autorów wcześniej współpracujących z Keshą, czy Britney Spears, Margaret wyznaczyła poziom, którego od dawna nie miała żadna polska produkcja.

Kielce_20190826_Margaret_2

Po światowym debiucie, kolejnymi dokonaniami Margaret były: popowy album „Add The Blonde”, jazzowy „Just the Two of Us”, oraz zawierający taki hit jak „What You do” krążek „Monkey Business”. Dzięki występom na wielu festiwalach (Sopot, Opole) oraz koncertach w telewizji (m.in. szwedzkiej Eurowizji 2019) Margaret szybko zainteresowały się też globalne marki. Na swoim koncie ma wiele nagród, m.in. najlepszego polskiego artysty oraz European MTV.

 

Jej najnowszy album, „Gaja Hornby” (Artistars/Powerhouse), to ukłon zarówno w stronę polskiego urban popu (z wyraźnym hip-hopowym akcentem), jak i bardzo popularnego ostatnio, np. w Stanach Zjednoczonych, stylu lo-fi. Artystka, która po raz pierwszy zaśpiewała wszystkie utwory po polsku, zabiera swoich słuchaczy do hipnotyzującego i ulotnego świata zabawy, gdzie prym wiedzie „chwytaj chwilę i korzystaj”. Różowo-fioletowe tła i ujęcia niczym z kaset VHS w teledyskach to stylistyka, którą młodzi wykonawcy dziś chętnie wykorzystują i eksponują – nie inaczej robi sama Margaret. Przy albumie współpracowała z Kacezet, Errbits, Gverillą oraz Mikołajem Trybulcem. Wydane w lipcu hity „Chwile bez słów” oraz „Układanki” to taneczne przeboje letnich imprez.

Terminy spotkań:  26 sierpnia, godz. 18:00

Empik Echo, Kielce, ul. Świętokrzyska 20