Wielkie otwarcie salonu Nissan w Kielcach

Przez | 29 marzec 2018

 

W Kielcach przy ul. 1 Maja 254 otworzono salon marki Nissan znanej firmy POL-MOT Auto, autoryzowanego dealera samochodów SKODA i OPEL w Kielcach.

Na polskim rynku motoryzacyjnym POL-MOT Auto działa od 1995 r. jako jedna z największych firm dealerskich w Polsce. Mamy wieloletnie doświadczenie nie tylko w sprzedaży samochodów, ale także w usługach finansowania, serwisowaniu i ubezpieczeniach a także w wynajmie samochodów.

POL-MOT Auto w Polsce to 13 oddziałów w pięciu miastach, 10 salonów i serwisów oraz trzy zakłady blacharsko-lakiernicze. W zestawieni największych dealerów TOP100 w Polsce grupa POL-MOT Auto za rok 2017 uzyskała 9 miejsce. Obroty firmy z roku na rok rosną – obecnie sprzedajemy około 5 tys. nowych samochodów rocznie, zarówno dla odbiorców  indywidualnych, jak i dla firm.

Nowy salon Nissana w Kielcach obsługuje i sprzedaje również samochody elektryczne. Na otwarciu można było podziwiać model LEAF trzeciej generacji, samochód elektryczny klasy kompaktowej produkowany przez japońskiego producenta od 2010 roku.

Nowy Nissan Leaf wyposażony jest akumulator litowo-jonowy (40 kWh), który wydłużył zasięg z 128 km do 378 km. To oznacza, że na jednym ładowaniu samochód może pokonać trasę z Warszawy do Krakowa, Poznania lub nawet Gdańska. Dla porównania, poprzednik gwarantował 109 KM i 254 Nm oraz zasięg do 250 km w przypadku topowej wersji 30 kWh.

A kiedy już prądu zabraknie wówczas podłączenie auta do szybkiej stacji ładowania pozwoli uzyskać poziom 80 proc. naładowania akumulatorów po 40 min. Czas standardowego ładowania wynosi od 16 godz. do 8 godz. (3 kW/6 kW).

 

_MG_6897 small