Zainteresowanie Polaków Mundialem w Rosji

Przez | 17 grudzień 2017

Polacy tłumnie na Mundialu w Rosji! Polska musi być jak Niemcy.
Zainteresowanie wśród Polaków lotem do Rosji wzrosło ponad 50-krotnie

Ci, którzy zamierzali wybrać się w przyszłym roku na wakacje do Rosji powinni mieć się na baczności – z uwagi na Mundial można spodziewać się wzrostu cen zarówno biletów lotniczych, jak i hoteli. Choć piłkarskie szaleństwo na dobre rozpocznie się 14 czerwca, już dziś widać nastroje kibiców. Polacy są absolutnymi liderami pod względem liczby wyszukiwanych połączeń do Rosji na czas Mistrzostw. Skyscanner zbadał, że od ubiegłego piątku, dnia losowania grup piłkarskich, zainteresowanie lotami do Rosji wzrosło aż 50-krotnie. Wśród narodów najliczniej poszukujących znaleźli się m.in. Szwedzi.

Choć do Mistrzostw jeszcze pół roku już dziś widać gorące nastroje wśród kibiców. W piątek 1 grudnia po losowaniu grup piłkarskich Skyscanner odnotował spektakularne dane pod względem wyszukiwania lotów do Rosji. Choć zainteresowanie Polaków naszym wschodnim sąsiadem od jakiegoś czasu sukcesywnie wzrasta, ubiegły piątek okazał się absolutnym hitem. Polacy masowo zaczęli wyszukiwać połączenia do Rosji, stając się numerem 1 pod względem wzrostu wyszukiwań. Zainteresowanie podróżą na czas Mundialu, czyli 14 czerwca -15 lipca wzrosło ponad 50-krotnie. Wśród krajów, z których piłkarscy kibice byli równie podekscytowani i tłumnie rzucili się na bilety, znalazły się m.in.:

  1. Szwecja – 47-krotny wzrost zainteresowania
  2. Szwajcaria – 20-krotny wzrost zainteresowania
  3. Anglia – 14-krotny wzrost zainteresowania
  4. Niemcy – 13-krotny wzrost zainteresowania

Bilety lotnicze na Mundial będą znikały w zawrotnym tempie. Aktywacja alertu cenowego Skyscanner, który na bieżąco informuje o spadku i wzroście ceny interesującego nas lotu, dodatkowo zwiększy szanse na znalezienie naprawdę dobrej okazji. Alerty Cenowe Skyscanner są całkowicie bezpłatne i można w każdej chwili z nich zrezygnować.

 Czy piłkarska reprezentacja Polski wyjdzie z grupy podczas mundialu?