Zniszczone samochody na „Czarnowie”

Przez | 15 grudzień 2015

Policjanci z Komisariatu II Policji w Kielcach zatrzymali trzech mężczyzn
w wieku od 21 do 27 lat podejrzewanych o uszkodzenie kilku pojazdów. Mężczyźni będąc w stanie nietrzeźwości postanowili własną agresję wyładować na pojazdach zaparkowanych na jednym z kieleckich osiedli.

Alfa
Do zdarzenia doszło tuż po północy na kieleckim osiedlu Czarnów, przechodzący tam mężczyzna zauważył grupkę młodych ludzi, którzy będąc w stanie upojenia alkoholowego zachowywali się agresywnie. W pewnym momencie usłyszał jak jeden z nich oznajmił do kolegów że ,,ta alfa będzie nasza ‘’ po czym agresja nietrzeźwych skierowała się w stronę zaparkowanej Alfy Romeo. Widzący akty wandalizmu mężczyzna natychmiast powiadomił policję. Na miejscu mundurowi z Komisariatu II Policji zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 21,26 i 27 lat, którzy mieli od 1,2 do nawet 2,8 promila alkoholu w organiźmie.

Agresywni mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Nie wykluczone, że podejrzewani o uszkodzenie zaparkowanego auta kielczanie, mogą mieć na sumieniu jeszcze inne uszkodzone w tym rejonie pojazdy. Teraz odpowiedzą za swoje czyny przed sądem. Ustawodawca za ten akt wandalizmu przewidział karę do 5 lat pozbawienia wolności.
Źródło: KMP w Kielcach